Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az MBTI típusom...

Mi lehet az MBTI típusom szerintetek?

Figyelt kérdés

INFP-re gyanakszom, de ők ugye intelligensek, én nem vagyok benne biztos, hogy annyira az lennék. :)


Szeretem a filmeket, zenét, könyveket, művészetet. Szívesebben vagyok egyedül, mint mások társaságában. Kevés barátom van, és ha társaságban vagyok, nem szeretem a kis dolgokról való beszédet. Igazából nem tudok mit mondani rá, csak hümmögök. A legjobban azt szeretem, ha mások beszélnek valami érdekes témáról, és érdekes gondolatokat vetnek fel, olyankor én is szeretek közbe szólni, és vitázni, de nem vagyok kezdeményező típus. Szeretek utazni, de egyedül, úgy, hogy csak pl. felülök a vonatra, elmegyek egy városba, és ott bolyongok, gondolkodom, és közben nézegetem a nekem tetsző épületeket vagy tájakat, amiknek hangulata van. Filmekben, zenékben is azt szeretem, ha van hangulata, meg persze értelme is. Szeretem az embereket és az állatokat.


Mit gondoltok erről?



2022. aug. 7. 23:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10: A "zseni" az csak egy elnevezés. Az INTJ-k végeznek a legtöbb kutatást, ha egy téma érdekli őket.
2022. aug. 19. 17:35
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Magas intelligenciáról volt szó, nem pedig a kutatás mennyiségéről. Te tényleg nem vagy valami èrtelmes
2022. aug. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ki mit nevez zseninek… pl. valakinek egy átlagos intelligencia is annak tűnik, van akinek csak Einstein a zseni. De egyébként úgy értettem, hogy átlag feletti IQ kell hozzá (pl. 120, nem kell rögtön 180-ra gondolni). Aránylag egyébként az INTJ-k és INTP-k között van a legtöbb zseni. Persze ezek a tesztek sem csalhatatlanok, nekem már INTJ, ENTJ, INTP és ENTP is jött ki, pedig mindig őszintén válaszoltam, a jellemzések is nagy részben mindig illettek rám. Hangulatfüggő is, meg önismeret is kell hozzá. Nem kell ezen vitatkozni, kérdező sem úgy értette szerintem, ahogy te értelmezted.
2022. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12: Az MBTI típusod nem feltétlenül korrelál az IQ-dal, a zseni elnevezést pedig nem azért kapták az INTJ-k, mert sok köztük a magas IQ-jú.
2022. aug. 20. 15:03
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
amennyi időt it töltöttél a vitatkozással azidő alatt kb 3 miliószor kitölthetted volna a tesztet
2022. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Infp
2022. szept. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!