Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak egyre többen...

Miért vannak egyre többen azok a fiatalok, akik gyűlölik a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Nem egyszerűen arról van szó, hogy nem akarnak gyereket, hanem szó szerint utálják őket. És ezt az utálatot azokra is kiterjesztik, akik gyermekkel képzelik el az életüket. Degradáló kifejezéseket használnak a gyerekekre, terhességre, szülésre, családra, betegesen süt belőlük a gyűlölet.

De miért éreznek és viselkednek így?



2022. szept. 16. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
99%

Sok a neveletlen gyermek es talan az idegesiti oket. Plusz a politika itthon erosen kivetelez a gyerekesek javara a szinglik karara, lehet ez is kozre jatszik.


Ezek csak tippek, magat a jelenseget en nem tapasztalom annyira gyakran.

2022. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
99%

Én nem tapasztalom ezt, hogy gyűlölnék a gyerekeket, viszont a világ egyre inkább szar irányba megy. Nem biztos, hogy ebben a világban sok jó vár a következő generáció és úgymond meg tudják teremteni azt ami egy gyereknek a normális élethez kell.


"szó szerint utálják őket. "


Ezt miből gondolod?

2022. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
98%

Én sem tapasztalom annyira, de szingli 37-éves nőként (aki NEM utálja a gyerekeket, de nem is akar), amit el tudok képzelni:


- a politika (mindenki érezze rosszul magát, aki nem szült legalább hármat, mert elpocsékolja az életét, nem tesz a hazáért, stb.)

- a társadalom (fentihez hasonló megnyilvánulások, illetve "ő mit akar, nem is tudja, milyen ez, hisz nincs is gyereke!?"- és társai)

- pénz: minden támogatás csak a gyerekeseknek jár, aki szingli és gyerektelen, annak szó szerint esélye sincs semmire, vélhetően a legtöbb ember szerint nem is ér annyit, hogy megérdemelje


Ilyesmi.

2022. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
95%

A mai gyerekek iszonyú szemtelenek és gátlástalanok.


Tegnap a tömött buszon egy néni rászólt egy 8 év körüli kissracra, hogy hajtsa össze a rollert, hogy jobban el lehessen férni... Azt hallani kellett volna, ahogy reagált a taknyos kölyke... Aztán már én szóltam neki oda, hogy a néni kedvesen és normálisan szólt hozzád... Akkor nekem kezdett pampogni. Mondtam neki hogy rossz felnőttel kezdtél... Akkor elhallgatott, de nem csukta össze a rollert... Én meg raalltam.


Szóval valószínűleg ez is benne van...

2022. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
99%
1-es ,2-es válaszolóval egyet értek!Nem szeretnék gyereket,de egyáltalán nem utálom őket!Csak valóban sok a kivételezés,hisz nekem is jól jönne bármilyen támogatás,amire gyerektelenül esélyem sincs...SAJNOS!
2022. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
95%

Azért, amiért régen is. Csak régen nem lehetett mondani, nem lehetett vénkisasszonynak lenni, aki az volt, az meg kívülálló lett. Nem lehetett azt mondani, hogy te nem akarsz szülni, gyereket nevelni, főleg nem 10-et.


Manapság viszont egyre többen lesznek szülők, olyanok is, akik alkalmatlanok rá, így egyre több "h*lye visítozó normálatlan kis szörnyeteg" rohangál az áruházakban és az utcán, akiket az istenért sem lehet lenyugtatni. Igen, van dackorszak, de van egy határ is, hogy mi az és mi az egyszerű neveletlenség.


20 éves koromig és is rühelltem az összes gyereket, mert csak neveletleneket láttam, akiket az utcán kellett a szülőnek húzni a földön maga után. Aztán ahogy egyre több gyerek lett a családban, rájöttem, hogy van normális gyerek is és normális nevelés is.

Így lett két teljesen imádnivaló gyerekem. :)


De ha nem láttam volna 2 jó példát a családban...ha rajtam múlt volna, akkor sose lett volna gyerekem. Sok kis rémálom.

2022. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
99%

1. A pro-breeding propaganda bőven rátesz. Ergo az is gyereket szarik, akinek reggelire sincs pénze.


2. A kormány brutális juttatásokat ad a házasoknak és gyereket vállalóknak, lassan megadóztatja a szingli gyermekteleneket.


3. Európában ismét erősödik a nacionalizmus, egyre erősödnek a szélső jobbos, fasiszta pártok. A klíma változás miatt kiszámíthatatlan a termesztés. Mindenki migrál össze-vissza, mindenki elmegy "otthonról". Erre a világra minek gyerek?


4. Gyereket vállalni önmagában is önző dolog, hiszen a szülő dönt egy új élet megteremtéséről, annak a gyereknek nincs beleszólása. Akkor is meg fg születni erre a világra, ha nem akar, ha nem lesz mit ennie, ha háború lesz, stb.


5. Mivel fű-fa gyereket vállal, felkészületlenül, pénzért mint egy prostituált, képtelen megnevelni a gyerekeit. És senki nem kíváncsi a neveletlen kölykökre.

2022. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
98%

"minden támogatás csak a gyerekeseknek jár, aki szingli és gyerektelen, annak szó szerint esélye sincs semmire"


Magyarul:

Aki nem b.szik,

az ráb.szik!

2022. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára mint a 30-as évek Németországa! :D


*wink wink*

2022. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:

1-6: nem rólatok kérdeztem, mert ti nem utálkoztok, még akkor sem, ha nektek nincs, vagy nem is akartok. Ez oké.

Az olyanokat nem értem,mint a 7-es, aki szerint a gyereket "szarják". És ez a hozzászólás még egész moderált volt. Ennél sokkal rosszabbakat is olvastam itt a gyakorin.

2022. szept. 16. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!