Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak egyre többen...

Miért vannak egyre többen azok a fiatalok, akik gyűlölik a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Nem egyszerűen arról van szó, hogy nem akarnak gyereket, hanem szó szerint utálják őket. És ezt az utálatot azokra is kiterjesztik, akik gyermekkel képzelik el az életüket. Degradáló kifejezéseket használnak a gyerekekre, terhességre, szülésre, családra, betegesen süt belőlük a gyűlölet.

De miért éreznek és viselkednek így?



2022. szept. 16. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:

Hát, ha én írok ki kérdést, akkor persze, hogy figyelem a válaszokat, és reagálok is rájuk.

Te viszont, úgy tűnik, elég gyakran felnézel pár percre, hogy reagálj az én kérdésem kommentjeire. Szóval, mit vergődsz a kérdésemen?

2022. szept. 25. 22:45
 62/73 anonim ***** válasza:
91%
De nem mindegy neked, hogy valaki hogy beszél egy gyerekről, amennyiben az nem a tied? A te gyerekedet védd meg, ha ilyen beszólást kap, de én is kiírhatnék egy kérdést, hogy egyesek miért imádják ennyire vadidegenek neveletlen gyerekeit, hogy ok nélkül védik őket egy anonim oldalon?
2022. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és kívánok neked az ablakod alá egy száz gyerekből álló kórust minden nap éjjel 11 és reggel hat közé (vagy bármikor, amikor aludnál), és megkérem őket, hogy visítsanak, hisztizzenek minél hangosabban, pisiljenek az ablakod alá, köpködjék az ajtódat, rugdossák is. Szórják szét a csokis meg egyéb nasis papírjaikat a lábtörlődre, majd a sok befalt édességtől hányják is le. Majd visszatérünk, milyen szavakat használsz rájuk két nap múlva :D
2022. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
100%
62. Ott a pont.
2022. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:

Erre csak annyit írok, és ezzel le is zártam a kérdést, hogy:

Amit 63 kíván, nem életszerű, tehát soha nem fog előfordulni. De, például, cseppet sem zavarna, ha egy iskola vagy óvoda udvara lenne az ablakom alatt. Engem a gyerekzsivaj sohasem idegesített. Amit meg a 62-ben írt, arra azt mondom, hogy minden normális lelkivilágú embert zavar, ha egy gyerekről ilyen trágár, durva szavakkal beszélnek. Mondjuk, engem az is zavar, ha bárkiről-bármiről trágár kifejezéseket használva nyilatkoznak, és nagyon alacsony intellektusú embernek tartom az ilyeneket. (Nem arról van szó, amikor valaki dühében mond ezt-azt, ilyen mindannyiunkkal előfordul, hanem, amikor tudatosan, akár írásban megfogalmazva, előre megfontolt szándékkal fogalmaz így.)

Összefoglalva: a legtöbbünkben szerencsére még normálisan működik az anyai ösztön, és ezért védjük meg a gyerekeket úgy általában, nem csak a sajátunkat. Sőt, még a legtöbb férfi számára is "szent" a gyerek, ahogy egy normálisan működő társadalomban is különös védettséget élveznek a gyerekek.

Borzalmas lesz az a világ, amelyben ez nem így lesz.


Köszönöm, nem kérek több kommentet, nem is válaszolok többre.

2022. szept. 26. 19:43
 66/73 anonim ***** válasza:
100%
63:🤣🤣🤣👍👍👍
2022. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze ennek a "normális anyai ösztönödhöz" te Ősanyák Gyöngye?

Kiírtál egy kérdést a neveletlen, hisztigép gyerekeket utáló népekről. Erre több választ kaptál, mint amennyit (szerintem) a téma egyáltalán érdemel.

Tőlem többet is, méghozzá normális hangnemben. Azokra nem is igazán reagáltál. Jól tetted. Hiszen a tényekkel lehet bár vitázni, de nem érdemes. Én teljesen érzelem mentesen tudok erről beszélgetni. Én vagyok a tudatosan gyerekmentes (CF).

Túltoltad a bicót (babakocsit).

Most már tőlem is azt kapod, amit érdemelsz.

Vedd tudomásul, hogy sokkal kevesebben utálják a gyerekeket, mint ahogy az normális lenne a viselkedésükből, meg a debil agyatlan szüleikből kiindulva.

Mi konkrétan elköltöztünk miattuk. Bizony ám.

Nevelkedjenek Szülöék a kölykeikkel (IGEN!!)együtt , hátha még valami hasznuk lesz.

2022. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, felfogtuk, Drága Kérdező Szűz Szeplőtelen Mária, Istennek szent jóédesanyja, hogy a TE tökéletességedhez, aki soha senkire egy rossz szót ki nem ejt, soha nem érhetünk fel.


Az persze, hogy mellé lenéző, passzív-aggresszív stílusban osztod a nemlétező eszedet, szót sem érdemel, ugye. Megszoktuk az ilyen fotelharcosoktól.

2022. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
81%

Nincs anyai ösztön. Több kutatás született róla. Tanult viselkedés van, ha pedig valaki nem tanulja el ezeket, akkor nem fogja tudni, hogyan kell gyereket nevelni.


Nincs anayi ösztön. Ahogy nincs piroslámpánál-megálló ösztön se.

2022. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim válasza:
0%
Ezek csak belpesti degeneráltak. Jobb is, hogy nem vállalnak gyereket, mert abból a gyerekből tényleg katasztrófa lenne, ezt teljesen komolyan mondom. Hagyják meg a normálisoknak a gyerekválallást. A természet így szelektál.
2022. okt. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!