Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak egyre többen...

Miért vannak egyre többen azok a fiatalok, akik gyűlölik a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Nem egyszerűen arról van szó, hogy nem akarnak gyereket, hanem szó szerint utálják őket. És ezt az utálatot azokra is kiterjesztik, akik gyermekkel képzelik el az életüket. Degradáló kifejezéseket használnak a gyerekekre, terhességre, szülésre, családra, betegesen süt belőlük a gyűlölet.

De miért éreznek és viselkednek így?



2022. szept. 16. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
100%
De attól függetlenül, hogy nem csak gyerekgyűlölők írtak ide, a válaszokat megkaptad. Ezek miatt van ez a jelenség.
2022. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
94%

Mert manapság a gyerek a király akinek minden meg van engedve.

A szülők meg a szolgálók körülötte, akik etetik, itatják és szórakoztatják.

Azután ha felnő a gyerek akkor majd feljelenti őket valamiért...

Pl., hogy az engedélye nélkül le merték fotózni a kiskorában.

2022. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem, inkább csak jobban ki merik mondani. Főleg itt a Gyakorin, ahol nincs más következménye, mint az ellenoldal támadó kommentjei. Nyilvánosan, arccal és névvel sokkal kevesebben mernék képviselni ezt a véleményüket, tekintve, hogy a többség még mindig gyerekpárti. Részemről élőben nem találkoztam olyannal, aki ne akart volna gyereket (magamon és a férjemen kívül). Az itteni kommentek eléggé megleptek, mert meg voltam győződve, hogy ezzel a hozzáállásommal egyedül vagyok, és jobb, ha hallgatok.
2022. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
98%

Régen divat volt nevelni a gyerekeket, a szülőnek lesült a képéről a bőr, ha fegyelmeznie kellett az óvónőnek, tanárnak, pláne idegen felnőttnek. Ma meg az ombudsmanig rohannak, mert rá mernek szólni a rohadt kölkükre, hogy viselkedjen normálisan. Lásd pl a korábbi kommentelő buszos esetét. De én is tudnék mesélni, milyen retek módon beszéltek anno kiskamasz korukban az osztálytársaim a tanáraikkal, ma pedig ugyanezeket már óvodás gyerekek művelik. Sógornőm tanító, égnek áll a hajam a sztorijaitól, mikor a 7 éves kis szaros konkrétan leköpte és lekurvázta.

Nem állítom, hogy régen minden gyerek nevelve volt, mert biztos, hogy nem, de ami az utóbbi 10-20 évben megy, az valami eszméletlen és csak egyre rosszabb.

2022. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
87%

Utálni olyan sokan nem utálják szerintem a gyerekeket csak látnak neveletlen gyerkőcöt aztán eszük ágában sincs szülni 2 évente mint sok jó polgár aztán meg sík idegek és kipihenetlenek és még sorolhatnám csupán azért hogy támogatást kapjanak:D

Másik meg az hogy mások a mai gyerekek ebben a 13-as válaszolónak sajnos igaza van bár azt nem tudom hogy ennyire e ahogy ő leírta de hogy ez a generáció totál különbözik a többitől az 100% és nem feltétlen pozitív értelemben de persze van sok jó gyerek is.Meg a másik az hogy mikor az ún."szaró galambokat":) látom ahogy a 12-es válaszoló írta nálam Isten bocsássa meg de felmegy a pumpa mert nekünk évek óta kezelésekkel sem jön össze a baba holott mi nem állami sz@r támogatások miatt szeretnénk és mégis sikertelen eddig a dolog bezzeg ezeknek sikerül:D

Nem irigykedem rájuk csak nem értem az egészet de mindegy.

2022. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:
Látjátok? A 12-es, és az ordenáré kommentjét lájkoló többiek. Ezekröl kérdezek. Az ő beteg lelkületükre nem válasz, amit a többiek írtak, ilyen szintű utálat már magyarázatra szorul!
2022. szept. 16. 20:31
 17/73 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor gyerek nélküliként azt látják, hogy minden szinten negatív megkülönböztetésben részesülnek mind társadalmilag, mind politikailag, anyagilag, akkor nyilván lesznek olyanok akiknek ez nem fog tetszeni.


Ettől függetlenül amit a kérdező állít, az szimplán hazugság, mert a többség nem gyűlöl senkit, csak simán nem akar/tud gyereket vállalni.

2022. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
100%

"Az olyanokat nem értem,mint a 7-es, aki szerint a gyereket "szarják"."


Tök érthetően le lett írva, hogy az emberek jelentős nem VÁLLALJA a gyereket, csak szimplán világra fossa. Nem VÁLLALJA, hanem csak szeret kefélni aminek mellékterméke a pulya.


Látok egy csomó embert, akik jó szülők lehetnének, de anyagi, társadalmi okokból nem VÁLLALNAK gyereket.


Közben meg olyanoknak van gyereke, akiknek konkrétan megtiltanám, hogy gyerekük lehessen, mert teljesen alkalmatlanok egy emberi lény felnevelésére.

2022. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
100%
19-es Igazad van teljes mértékben!Ez az igazság.
2022. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
14%
Ne általánositsál!
2022. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!