Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek képzeltek el általán...

Milyennek képzeltek el általánosságban egy introvertált személyt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem hiszem, lásd pl a 6-os válaszolót :)
2022. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%
Nincsenek barátai társasági élete
2022. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11


Küldj egy linkedint privátban, és bejelöllek

:)

2022. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12 végülis a kérdésnek megfelel, hogy "milyennek képzelitek el?", de a valóságban ez egyáltalán nem igaz mindenkire :)
2022. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen normális, csak jobban szereti a csendet, mint a nyüzsgést.


Szerintem ez az igazi introvertált. A szorongós szociofób nyafit sosem tartottam annak.

2022. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően introvertált vagyok(korábban meg volt spékelve egy kis szociális fóbiával és egyéb szorongásokkal, de ennek vége), de ez csak abban merül ki, hogy alacsonyan vannak a szociális szükségleteim.

Ugyanúgy tudok a társaság közepe lenni, tudok hosszan beszélgetni egynél több emberrel, társasággal ugyanúgy el tudok menni kocsmázni, bulikat nem szervezek és önszántamból nem is hozom fel, mint opcionális program, de ha valaki hív, akkor igent mondok, közben jól is érzem magam egyébként.

Viszont én ezeket bármennyire is élvezem, fáradok tőle mentálisan. Egy barátokkal közös kocsmázás után nekem szükségem volt egy szinte teljes hétvége egyedüllétre, és nem a józanodás miatt. Egy két és fél órás beszélgetést órák után a csoporttársaimmal,nekem ki kell pihenni, ami kb ugyanennyi idő, addig én nem vagyok nyitott hosszabb beszélgetésekre. Egyetemi gólyatábort végig tudtam bulizni, pörögtem, egész nap dumáltam valaki el, éjszakai bulikon ott voltam, 3 óra alvásokkal toltam a hetet csak hogy társasággal legyek, de nekem utána társasági élet pár napig totál off és nem csak az alvás pótlása és józanodás miatt.

2022. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!