Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinevettek az utcán. Veletek...

Kinevettek az utcán. Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul esett... már messziről láttam, hogy ott ült az egyik parkban a padon egy 14-15 éves körüli fiú és lány.. már messziről kinéztek maguknak, mert elkezdtek sugdolózni, majd amikor közelebb értem, röhögtek csendben.. nem tudom mi volt vicces rajtam, nem mondanám, hogy rosszul voltam felöltözve, hajam se állt el.. nem értem miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni. Egész nap ezen gondolkodtam, sz-rul esett.

Az ilyeket úgy megrugdosnám, hogy észhez térjenek kicsit.



2022. nov. 11. 16:54
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Bevallom, én is baromi érzékeny vagyok, főleg az ilyesmire. Réges rég volt egy ilyen még velem, akkor két lány súgott össze, majd nevettek.. na az aznapi outfitem se hordtam többet, pedig amúgy szerettem, de valamiért akkor úgy voltam vele, hogy biztos az öltözékem röhögték ki.

2022. nov. 11. 17:47
 12/44 A kérdező kommentje:
igen, kedves 10-es, mindjárt megyek is a pszichiátriára :) köszi, hogy szóltál!
2022. nov. 11. 17:48
 13/44 anonim ***** válasza:
24%
Azért ennyire ne legyél már érzékeny, hogy idegen emberek diktálják az életed.
2022. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
12%

Jól van, nem kell nekem elhinni...


De minél többet írsz magadról, annál jobban kiviláglik, hogy képzelődsz.

2022. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
igen, az előbb is képzelődtem, a szomszéd szellemét láttam magam mellett, köszi a segítségét :)
2022. nov. 11. 17:52
 16/44 anonim ***** válasza:
22%
De miért érdekel egyáltalán, hogy hótt idegen emberek mit gondolnak rólad? Ha valóban téged nevettek volna ki...
2022. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
30%

Persze, ilyen szerintem elég sok ember életében előfordul. Nekem is volt több hasonló sztorim.

Jó pár éve történt az utcán siettem át a zebrán és két lány jött szembe, az egyik jó hangosan mondta a másiknak, hogy “ez nem tudja, hogy a leopárdminta már kiment a divatból?” És nevetett mind kettő, hogy de gáz vagyok.

A másik friss élményem tavaly volt, mikor nagyon beteg voltam és mentem a gyógyszertárba (egyáltalán nem voltam kiöltözve, pedig amúgy szeretek) és egy gyerekeket toló roma társaság egyik tagja megszólalt mikor elhaladtam mellettük, hogy “fujjj, de utálom a vékony magyar nőket”.

Volt olyan is, hogy a Plazában ültem a kajahelynél és két kislány azt taglalta nevetve, hogy milyen sz*os szám van. (Pedig nincs feltöltve.)

Szóval vannak ilyenek, nekem is rosszul esnek, pár napig többszeör eszembe jut az eset után, de el kell engedni.


28/N

2022. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
84%

Velem is előfordul(t)

Általában boltokban, eladóktól


Nem tudom miért

2022. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%
#18 nem te panaszkodtál a Sparos kasszás csajra és a biztonsági őrre?
2022. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
25%
Ha-ha, téged kinevettek :D
2022. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!