Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinevettek az utcán. Veletek...

Kinevettek az utcán. Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul esett... már messziről láttam, hogy ott ült az egyik parkban a padon egy 14-15 éves körüli fiú és lány.. már messziről kinéztek maguknak, mert elkezdtek sugdolózni, majd amikor közelebb értem, röhögtek csendben.. nem tudom mi volt vicces rajtam, nem mondanám, hogy rosszul voltam felöltözve, hajam se állt el.. nem értem miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni. Egész nap ezen gondolkodtam, sz-rul esett.

Az ilyeket úgy megrugdosnám, hogy észhez térjenek kicsit.



2022. nov. 11. 16:54
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
72%

Ja, értem. Szóval a tanárával szemben lehet pofátlan a hülyegyerek következmények nélkül, előtted és a neked szimpatikus emberek előtt viszont le kell borulnia mindenkinek. :)

Szánalmas vagy.

2023. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
most ezt az utolsót nem értem? hol írtam én ilyet, hogy a tanárával lehet pofátlan a hülyegyerek? :)
2023. ápr. 1. 15:59
 43/44 A kérdező kommentje:
"elvégre a gyerekeknek mindent szabad, gúnyolódhatnak is felnőtteken, mert hát ők gyerekek, egyem a lelküket " ha neked ebből a mondatból nem jött le, hogy cinizmus, akkor sajnálom. Arra próbáltam reflektálni, hogy ha itt tartunk, hogy elnézünk nekik bármit, mert ők gyerekek, akkor lassan oda jutunk, hogy nekik mindent szabad, mert még gyerekek.. szerintem igenis kell tudják a határokat, s tiszteljék a környezetükben levő embereket és ne gúnyolják őket, legyen az tanár vagy bárki más a környezetükből.
2023. ápr. 1. 16:03
 44/44 anonim ***** válasza:
72%

Pár oldallal ezelőtt még fel voltál háborodva azon, hogy a tanárok fegyelmezni merészelik egyes tanulókat.

Na, hát szerinted miért tesznek így? :)

2023. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!