Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinevettek az utcán. Veletek...

Kinevettek az utcán. Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul esett... már messziről láttam, hogy ott ült az egyik parkban a padon egy 14-15 éves körüli fiú és lány.. már messziről kinéztek maguknak, mert elkezdtek sugdolózni, majd amikor közelebb értem, röhögtek csendben.. nem tudom mi volt vicces rajtam, nem mondanám, hogy rosszul voltam felöltözve, hajam se állt el.. nem értem miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni. Egész nap ezen gondolkodtam, sz-rul esett.

Az ilyeket úgy megrugdosnám, hogy észhez térjenek kicsit.



2022. nov. 11. 16:54
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
97%

Privátban nem levelezek soha- írom annak, aki küldte.

Ha problémád van, akkor kulturált hangnemben írd ki ide. Ha meg ez nem megy, akkor inkább engedd el te is a dolgot.

Üdv.: 23-as.

2022. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

31: Persze, csak beregizel gyorsan, aztán csúf dolgokat irkálsz, mihelyt elküldöd, már törlöd is magad és igy tisztára vagy mosva.

Beteg vagy! :P

2022. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
97%

#32.

Ne magadból indulj ki.

2022. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
33: Nem foglalkozom veled. Lezártam a témát! :P
2022. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
87%

#34.

Részemről is ennyi volt.

Elég gáz, hogy más felhasználók privát üzeneteit küldözöd körbe, ha meg valami nem tetszik, akkor mindjárt lebetegezed a másikat. :D

Tovább nem is olvasom, hogy mit írsz. Szia.

2022. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
87%

Én is kaptam egy primitív kis levelet, valószínűleg ugyanattól az ösztönlénytől.

Látszik, hogy tényleg olyan helyen nőhetett fel "szegény", ahol nem szoktak a gyerekek iskolába járni. 😆

2022. nov. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
72%

"Egyet kérek: ne nevelj gyereket!"


... Kéri ezt egy olyan bárkitől, aki képes lenne 14 éves gyerekeket megrugdosni annyiért, mert nevettek és úgy gondolja, hogy iskolába járni felesleges.

Nem csodálom, hogy ki lettél röhögve. Örülhetsz, hogy egyelőre csak ennyit kaptál vissza a környezetedtől, viszont ami késik, az nem múlik. :)

2023. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
jól van, köszi szépen! :) elvégre a gyerekeknek mindent szabad, gúnyolódhatnak is felnőtteken, mert hát ők gyerekek, egyem a lelküket :) remélem te is majd alázásra tanítod a gyereked, kedves Utolsó, rosszat kívánni másoknak nem szép dolog, ejnye-bejnye :)
2023. ápr. 1. 15:03
 39/44 anonim ***** válasza:
72%

Jól van, értem én, hogy te azt képzeled, hogy neked mindent lehet, ha épp behisztiztél a semmin. Hiszen nincs semmi probléma a fizikai bántalmazással és a kisebbségi komplexusos, kispöcsű agresszorokkal, ugye? :)

Nagy szerencse, hogy a törvény megvédi a hozzád hasonlóaktól a normális embereket.

2023. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
egy bő hónapja lehetett, hogy két kis suhanc egy öreg nénit röhögött ki a buszon, mert egy érdekes sapka volt a fején (valami kucsma szerű).. persze, nem kell megrugdosni őket, elismerem, hogy durván fogalmaztam, viszont gondolom szerinted ez helyén van és ők megtehetnek akármit, csak mert fiatalok.. nem hiszem, hogy ez egy túl szép tett volt, úgyhogy nem ártana elbeszégetni velük.. :)
2023. ápr. 1. 15:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!