Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinevettek az utcán. Veletek...

Kinevettek az utcán. Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul esett... már messziről láttam, hogy ott ült az egyik parkban a padon egy 14-15 éves körüli fiú és lány.. már messziről kinéztek maguknak, mert elkezdtek sugdolózni, majd amikor közelebb értem, röhögtek csendben.. nem tudom mi volt vicces rajtam, nem mondanám, hogy rosszul voltam felöltözve, hajam se állt el.. nem értem miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni. Egész nap ezen gondolkodtam, sz-rul esett.

Az ilyeket úgy megrugdosnám, hogy észhez térjenek kicsit.



2022. nov. 11. 16:54
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
16%

Gimis koromban a történelem tanárom kigúnyolt az egész osztály előtt éss jót röhögtek rajtam majdnem mindenki...

Pár napig otthon maradtam...


L

2022. nov. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
73%
#21 Gyáva vagy nagyon.
2022. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
97%

Velem nagyon sokszor történt már olyan az utcán, hogy mondva csinált "okkal" belém kötöttek.

Középiskolában pedig rendszeresen megalázott az osztályfőnököm, de mégis minden nap bejártam. Baromira szánalmas dolog ennyi miatt otthon maradni.

2022. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
9%

22: Miért mit kellett volna tennem?? Vissza röhögni?

Nekem van egy problémám ami miatt nem jó ha megteszem, mert még jobban leégetném magam...

Örülök hogy te tökéletes vagy és úszol az önbizalomban!

2022. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
97%
én ilyenkor csak reakciótlanul szótlanul továbbmegyek
2022. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
97%

#24.

Talán be kellett volna járnod az iskolába, ugyanúgy, mint mindenki másnak.

Üdv.: a 23-as.

2022. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
9%
26: Fogd be! Ne félj nem volt lemaradásom sosem és az egyik legjobb tanulók közé tartoztam mindig.
2022. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

És arra ne talán tán gondoltál, hogy a tanár hogy alázhatta meg? Mert látom beléd empátia nem szorult semennyi sem.

Az egyik osztálytársamnak a táblába verte a fejét a tanár, idióta libának nevezte és kijelentette, hogy biztos nem viszi semmire.. gondolom, te ebben az esetben is a tanárnak adnál igazat, te nagy empata :)

2022. nov. 12. 21:06
 29/44 anonim ***** válasza:
78%

Majd mindjárt megsajnálok egy olyan lusta, munkakerülő kölyköt, aki annyira sem hajlandó, hogy bejárjon az iskolába...

Ja, mégsem. ;)

A valaszaimat meg hiába töröltetitek, mert itt inkább a 27-esnek kellene befognia. 😁

2022. nov. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Egyet kérek: ne nevelj gyereket!

Vagy ha mégis, előre sajnálom szegényt :)

Megértő szülő leszel!

2022. nov. 14. 00:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!