Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kene tiltani...

Szerintetek meg kene tiltani a ronda paroknak, hogy sajat gyermekuk legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategoriaba kellett volna irnom. De azert ehhez is kapcsolodik rendesen.


Ne legyunk alszentek! Ma mar a kulso alapvetoen meghatarozza az emberek eletet. Sokkal jobban, mint korabban. Errol szamos reszletes tanulmany van. Ezekre most nem ternek ki. Az is igaz, hogy egyre kevesebb a ronda ember. L Hiszen a csunya emberek tobbsegenek nincsen parkapcsolata, de ha meg is osszejon neki, akkor nem valallnak gyereket. Azonban vannak olyan szulok, akik rondasaguk (ebbe persze beletartozik a magassag, vagy akar a kulonfele betegsegekbol szarmazo kulso rendellennessegek) ellenere meg is vallalnak.

En ugy gondolom hogy a gyermeket ezzel halalra itelik a mai vilagban.


Nagy valoszinuseggel ez az ember az egesz eleteben sulyos depresszioval fog kuzdeni es duhos lesz mindenkire. Az lehet, hogy radikalizalodni fog es masokat bantani. Vajon bolcs dolog egy ilyet letrehozni?



2022. dec. 11. 16:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
44%

#25: Nem vagyok nő, ezt benézted. De legalább kibújt a szög a zsákból


#22

2022. dec. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
91%
#40: 👍👍👍
2022. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
90%

A férjem 162 cm.

Én 150-cm vagyok.


Kiemelném, hogy a férjem 162-cm! Tehát, nem magas. :) Ez még mindig az a kategória sok incel szerint, ami a legtöbb nőnek elfogadhatatlan.

Mégis van felesége.


A testvérem, báttyám is 160-165 centi környékén van, kb ezer nője volt, de olyan szép lányok, akiket te kérdező bőven engednél szaporodni... :D

Tehát, lehet hogy a magasságod amúgy nehezebbé teszi a csajozást, de egyáltalán nem teszi lehetetlenné, mert ez relatív tényleg, a szépség relatív, mert én mindigis az alacsony srácokat szerettem.

2022. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:

A probléma abból fakad, hogy te azt véled ( vagy ki tudja lehet a te esetedben valóban így van :) habár kétlem ) , hogy a magasságod mindennel egyenes arányban van az életedben :).


Alacsony vagy, kevés jutott a centiből, ezért szar minden igaz? Aki alacsony az biztos ronda is, aki alacsony az életképtelen, aki alacsony az nem jó ember, szaporodnia nem szabad. Ezt a baromságot.. egyik válaszoló nagyon jól írta, ez meg a nácikon is túl tesz. Olyan szinten radikális és gyűlölködő a dumád, hogy az egyszerűen kibírhatatlan.

Nem lepődnék meg azon, ha barátaid sem lennének. Jobb ha valamit kezdesz magaddal, mert ennek nagyon sok csúnya végkimenetele lehet. Kezeltesd magad. Komolyan mondom. Hasonlóan szélsőséges voltam, mint te. Az első kapcsolatom erre ment rá. Menj el pszichológuahoz, nincs mese, nem szégyen. Beteg vagy, gyógyításra szorulsz. Magadat is gyogyitanod kene. Olvasnod kene. Mozognod kene. Termeszetjarast gyakorolnod kene. Elkene hogy fogadd magad. Ez igy, ebben az állapotban egy nulla. Egy hatalmas csalódás vagy, élettragédia és nem a magasságod miatt, hanem amekkora feneket keritesz neki. Szivbol kivanom, hogy talald meg az utad es gyogyulj meg, nem azert elsz, hogy gyulolkodj, hogy felesleges szenvedesnek vesd alá magad. Nem betervezett gyerek voltal es akkor mivan? Megszulettel legalabb. Ahhoz volt erod, hogy kimassz, jobb ha osszeszeded magad es folytatod. Az elet ilyen. Ennyi. Mindenkinek ku*va nehez, nagyon ritka az olyan ember, aki semmit se cipel.

23F

2022. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 anonim ***** válasza:
33%
Megtiltani azért nem kéne, de mondjuk tény, hogy én ronda emberként biztos elgondolkoznék azon, hogy vajon jó ötlet-e gyereket csinálni. Ennek az az egyszerű oka, hogy előnytelen külsővel valószínűleg csak egy hasonlóan előnytelen kinézetű embernek kellenék, ami kb azzal egyenlő, hogy a gyerekünk sem lenne egy szépségkirálynő. Persze nyilván van erre is esély, csak kb annyi, mint a lottó ötösre. Szinte semennyi. Ugyanez van a szép embereknél. Ott is van esély arra, hogy a gyerek nem lesz szép, csak nagyon kevés. Nem mondom, hogy minden a külső, de azért (nem csak manapság) sokat számít, hogy ki hogy néz ki, bármit is hazudik az ember. Ahogy előttem is írták, vannak olyanok, akik később megszépülnek, viszont ezek az emberek nem genetikailag rondák, hanem csak átmenetileg. A serdülőkor elején sokan hülyén néznek ki, de akik alapból rondák azok is maradnak, nem kupálódnak ki. Kb a 20-as évek eleje környékén válik el, hogy valójában ki ronda és ki nem. Aki még ennyi idősen is ronda, valószínűleg már egész életében az marad. A két esetet összemosni nem érdemes. Szóval hogyha valaki tudja magáról, hogy alapvetően csúnya, nem csak a serdülőkor szúrt ki vele, az szerintem csak akkor vállaljon gyereket, ha a párja legalább átlagos/vállalható külsővel rendelkezik. És bár lehet, hogy az élet nem minden területén számít a kinézet, de a párválasztásban biztosan, ami azért minden ember életében eljön egyszer. Egy ronda ember nyilván hátrányokkal indul, mivel a párkapcsolat alapja a testi vonzalom, ami a külsőre épül. Az alapvető kémiai vonzódás nélkül mitsem ér az egész.
2022. dec. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/117 anonim ***** válasza:
44, évek óta itt veri magát, esély sincs meggyőzni. Neki ez a fixa ideája, nem enged belőle.
2022. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:

Már megint kiírt egy újabb kérdést...


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2022. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 A kérdező kommentje:

45-ös alapvetően egyetértek veled

Leszámítva azt, hogy egy ronda ember nem hátrányokkal indul a párkeresésben, hanem gyakorlatilag sehogy. Hiszen szükség van a testi vonzalomra.

2022. dec. 14. 16:39
 49/117 anonim ***** válasza:
90%
48, ha ez így van, akkor nincs mit betiltani, hiszen alapvetően létre sem tud jönni a jelenség.
2022. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:
Stephen Hawkong is rém vonzó volt, igaz?
2022. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!