Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kene tiltani...

Szerintetek meg kene tiltani a ronda paroknak, hogy sajat gyermekuk legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategoriaba kellett volna irnom. De azert ehhez is kapcsolodik rendesen.


Ne legyunk alszentek! Ma mar a kulso alapvetoen meghatarozza az emberek eletet. Sokkal jobban, mint korabban. Errol szamos reszletes tanulmany van. Ezekre most nem ternek ki. Az is igaz, hogy egyre kevesebb a ronda ember. L Hiszen a csunya emberek tobbsegenek nincsen parkapcsolata, de ha meg is osszejon neki, akkor nem valallnak gyereket. Azonban vannak olyan szulok, akik rondasaguk (ebbe persze beletartozik a magassag, vagy akar a kulonfele betegsegekbol szarmazo kulso rendellennessegek) ellenere meg is vallalnak.

En ugy gondolom hogy a gyermeket ezzel halalra itelik a mai vilagban.


Nagy valoszinuseggel ez az ember az egesz eleteben sulyos depresszioval fog kuzdeni es duhos lesz mindenkire. Az lehet, hogy radikalizalodni fog es masokat bantani. Vajon bolcs dolog egy ilyet letrehozni?



2022. dec. 11. 16:12
 81/117 anonim ***** válasza:
48%

Nő. írta is hogy 150 centi körüli, szóval csak nő lehet.

Rengeteg alacsony fickó van kérdező, bőven tudsz közülük válogatni.

2022. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:
#81 léteznek alacsony férfiak, akik 150cm magasak.
2022. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem relatív.. akit én rondának/szépnek tartottam, azt mások is annak tartották.
2022. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
Nos, a szépség nem relatív, de mulandó. Itt van Brad Pitt, már eléggé nyuvadt az arca...vagy nőben az anno világszép Monica Bellucci. Sajnos már ő is sok PS-re szorul...szoval nem kell a szépségnek akkora feneket keríteni. A karizmának már igen....
2022. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy egy seggfej vagy kérdező. Ha te , vagy bárki ug érzi, hogy a külseje miatt nem akar gyereket, mert fél, hogy azzal elrontja a gyereke életét, akkor ő ne vállaljon és ennyi. De ezért tiltani , az nagyon durva lenne.
2022. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 A kérdező kommentje:

33 éves férfi vagyok és nagyon ronda. Pont ezért mondom, hogy jó lenne megtiltani a ronda pároknak, hogy ne vállalhassanak gyereket. Én is végigszenvedem az egész életemet a külsőm miatt.

A génmanipulációt én is támogatnám.

84-es

Ne keverd össze az idősödést a rondasággal.

85-os

Azert kell megtiltani, mert gyermekkinzasnak tartom, ha egy ronda gyereket hoznak létre egy olyan világban ahol csak a szépeknek van esélyük bármire is.

2022. dec. 20. 11:54
 87/117 anonim ***** válasza:
76%

86, Kérdező

De a logikád ott elbukott, hogy szerinted a rondáknak nincs esélye semmihez, miközben a gyerekcisnáláshoz a zkell, hogy becsajozz, tehát sikert kell elérni.

Ha a rondaság egyenlő a sikertelenséggel, de a gyerekcisnáláshoz siker kell... akkor logikusan nem lehetséges az, hogy a rondák szaporodjanak...

..de valahogy mégis megteszik... nem lehet, hogy cska te vagy lúzer?

2022. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
66%

86: már számtalan kérdést kiírtál erről, de még sose tettél be illusztrációként fényképet, hogy milyen az a "ronda". Nem a te fényképedet kérem, hanem a netről szedj le valamit... aki szerinted hozzád hasonlóan ronda.



Amúgy pedig rengeteg csúnya (NEM ronda) ember abszolút tehetséges, és boldog családja van...


A kérdező egy lúzer, és önigazolásokat gyárt, hogy a külseje miatt sikertelen.

2022. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:

Ehhez képest te milyen vgy, kérdező??? :-D


[link]

2022. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim ***** válasza:
53%
#87 szerintem a kérdező úgy érti, hogy két ronda embernek lenne egy ronda gyereke. Az nem siker, ha egy másik csúnya embernek felkelted az érdeklődését, mivel a kutyának sem kellenek, nyilván.
2022. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!