Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kene tiltani...

Szerintetek meg kene tiltani a ronda paroknak, hogy sajat gyermekuk legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategoriaba kellett volna irnom. De azert ehhez is kapcsolodik rendesen.


Ne legyunk alszentek! Ma mar a kulso alapvetoen meghatarozza az emberek eletet. Sokkal jobban, mint korabban. Errol szamos reszletes tanulmany van. Ezekre most nem ternek ki. Az is igaz, hogy egyre kevesebb a ronda ember. L Hiszen a csunya emberek tobbsegenek nincsen parkapcsolata, de ha meg is osszejon neki, akkor nem valallnak gyereket. Azonban vannak olyan szulok, akik rondasaguk (ebbe persze beletartozik a magassag, vagy akar a kulonfele betegsegekbol szarmazo kulso rendellennessegek) ellenere meg is vallalnak.

En ugy gondolom hogy a gyermeket ezzel halalra itelik a mai vilagban.


Nagy valoszinuseggel ez az ember az egesz eleteben sulyos depresszioval fog kuzdeni es duhos lesz mindenkire. Az lehet, hogy radikalizalodni fog es masokat bantani. Vajon bolcs dolog egy ilyet letrehozni?



2022. dec. 11. 16:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 anonim ***** válasza:
46%

Hát én mondjuk eléggé adnék eg yperzsát.

De örülök, hogy megmondod mit gondolok..

2022. dec. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/117 A kérdező kommentje:
Akkor te egy barom vagy!
2022. dec. 23. 17:41
 113/117 anonim ***** válasza:
91%

Oh, bocsánat, hogy más az ízlésem mint neked, Mr Abszolút Igazság Tudója:D

Ipari gyökér...

2022. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/117 anonim ***** válasza:
91%
nem barom. Nekem is jó lenne egy perzsa.
2022. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 anonim ***** válasza:
38%
A legtöbb kínai, indiai, stb. valóban nem valami szép, csak a számokkal van egy kicsit eltévedve a kérdező. A 99,99% szerintem túlzás, én ezt inkább olyan 70-80%-ra becsülném, ergo kb 20-30% nézhet ki jól közülük. Van köztük páratlan szépségű egyén is, de mondjuk egy afrikai bennszülöttel nem biztos, hogy szívesen összetalálkoznék...
2022. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 anonim válasza:
91%
Nekem az összes családtagom akit ismerek elfogadhatóan néz ki, szüleim kifejezetten szépek, tesóm is én mégis ronda lettem nem kell megakadályozni hogy saját gyerekem legyen mert az élet megteszi!
2022. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 anonim ***** válasza:

Most komolyan európai fehér emberek próbálják megmondani, hogy a világ másik feén mi a szépségideál?

Segtek: nem az ittenieknek kell tetszenie az ottélőknek...

2022. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!