Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kene tiltani...

Szerintetek meg kene tiltani a ronda paroknak, hogy sajat gyermekuk legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategoriaba kellett volna irnom. De azert ehhez is kapcsolodik rendesen.


Ne legyunk alszentek! Ma mar a kulso alapvetoen meghatarozza az emberek eletet. Sokkal jobban, mint korabban. Errol szamos reszletes tanulmany van. Ezekre most nem ternek ki. Az is igaz, hogy egyre kevesebb a ronda ember. L Hiszen a csunya emberek tobbsegenek nincsen parkapcsolata, de ha meg is osszejon neki, akkor nem valallnak gyereket. Azonban vannak olyan szulok, akik rondasaguk (ebbe persze beletartozik a magassag, vagy akar a kulonfele betegsegekbol szarmazo kulso rendellennessegek) ellenere meg is vallalnak.

En ugy gondolom hogy a gyermeket ezzel halalra itelik a mai vilagban.


Nagy valoszinuseggel ez az ember az egesz eleteben sulyos depresszioval fog kuzdeni es duhos lesz mindenkire. Az lehet, hogy radikalizalodni fog es masokat bantani. Vajon bolcs dolog egy ilyet letrehozni?



2022. dec. 11. 16:12
 61/117 anonim ***** válasza:
#59 léteznek olyan emberek, akik elég megosztó külsővel rendelkeznek, valóban. Például ott van Freddie Mercury, David Bowie vagy Mick Jagger. Valaki szerint rondák, valaki szerint félistenek. Náluk az eloszlás valószínűleg szubjektív lesz, viszont a legtöbb ember külseje objektíven megítélhető, hiszen a legtöbben nem rendelkeznek ilyen karakteres arcvonásokkal. Illetve nem árt hozzátenni, hogy ezek az emberek nem kis tehetséggel és karizmával rendelkeznek/tek, amivel tudtak operálni. Én rájuk mondtam, hogy még lehetnek vonzóak mások számára, ha elég megnyerő a személyiségük. Ez a srác valószínűleg olyan típus lehet külsőre, mint a fentebb említett zenészek. Viszont hogyha külsőre nem hozod ezt a szintet sem, és kompenzálni sem tudsz valami mással (nem vagy egy zseniális világsztár, stb.), akkor nehéz dolgod lesz a párkeresésben.
2022. dec. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/117 anonim ***** válasza:
60, jó, oké, de akkor meg kell kérdezni 100 embert, hogy megítéljük:D "hát mondják rá" alapon nem lehet semmilyen státuszt hivatalossá tenni.
2022. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/117 anonim ***** válasza:

62: Hát igen... Jó kérdés...


A családalapítás előtt lévő kb. egy-másfél millió ember egyenként készítessen reprezentatív statisztikai felmérést a "szépségéről", hogy alkalmas-e gyerekvállalásra...??? Kik lesznek a bizoccságban (sic!) ?


:-D :-D :_D

2022. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/117 anonim ***** válasza:
#54: Szerencse, hogy az incelek már szövegből is tudnak rondasági skálát felállítani.
2022. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/117 anonim ***** válasza:
#64: Hacsakúgynem! :-DDD
2022. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/117 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebb a ronda ember?? Melyik világban?

Már attól is függ mi neked a ronda

Mert számomra az emberiség minimum fele ronda, a többi átlagos, és csak pár százalék a nagyon szép

Nálunk külsőleg mindenki szép viszont olyan mentális betegek vagyunk hogy én már nem fogom megélni a 30at… az jobb?

2022. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/117 anonim ***** válasza:
#62 Már léteznek ilyen felmérések, simán utána lehet nézni az interneten.
2022. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/117 anonim ***** válasza:
91%

Miért? Aki ronda az már értéktelen is? Mióta? Mit is akarunk/várunk a jövőtől? Szép embereket? Vagy értelmes embereket, gondolkodókat és jó embereket?


Nyilván tanultam én is: a szépeket okosnak és jónak is gondolják mások, óriási előnnyel élnek az életben, magam megtapasztaltam, hogy milyen hátrány csúnyának lenni, de mégis bízom benne, hogy eljutunk oda, amikor már nem így lesz. Amúgy ehhez tudom az utat: női forradalom kell!

2022. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/117 A kérdező kommentje:

68-as.

Teljesen egyetertek veled leszamitva az utolso mondatod.

Milyen noi forradalomrol beszelsz??? Pont a feminizmus az ami tonkre teszi mindket nemet.

2022. dec. 17. 18:04
 70/117 A kérdező kommentje:

Egyebkent ez mar a szepek vilaga! Itt rondaknak helye nincs! Meg a tudomanyos vilagban se!

Es a rondak egy ido utan kifogbak halni, hiszen ki a fene akarja tonkretenni a gyermeke eletet?

2022. dec. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!