Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kene tiltani...

Szerintetek meg kene tiltani a ronda paroknak, hogy sajat gyermekuk legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategoriaba kellett volna irnom. De azert ehhez is kapcsolodik rendesen.


Ne legyunk alszentek! Ma mar a kulso alapvetoen meghatarozza az emberek eletet. Sokkal jobban, mint korabban. Errol szamos reszletes tanulmany van. Ezekre most nem ternek ki. Az is igaz, hogy egyre kevesebb a ronda ember. L Hiszen a csunya emberek tobbsegenek nincsen parkapcsolata, de ha meg is osszejon neki, akkor nem valallnak gyereket. Azonban vannak olyan szulok, akik rondasaguk (ebbe persze beletartozik a magassag, vagy akar a kulonfele betegsegekbol szarmazo kulso rendellennessegek) ellenere meg is vallalnak.

En ugy gondolom hogy a gyermeket ezzel halalra itelik a mai vilagban.


Nagy valoszinuseggel ez az ember az egesz eleteben sulyos depresszioval fog kuzdeni es duhos lesz mindenkire. Az lehet, hogy radikalizalodni fog es masokat bantani. Vajon bolcs dolog egy ilyet letrehozni?



2022. dec. 11. 16:12
 71/117 anonim ***** válasza:
52%
Kerdezo en nem tudom beazonositani magam. Kihez fordulhatok, hogy dontsenek afelol, hogy lehet e gyermekem?
2022. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 anonim ***** válasza:
52%
68-as vagyok: úgy értem, hogy csak addig számít a szépség, amíg férfiak irányítják a világot. Több női vezető kell, akkor fog csak javulni a helyzet.
2022. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/117 A kérdező kommentje:

71-es.

Bárkihez, aki nem elfogult es oszinte. Keress néhány ilyen embert. Lehetőség szerint különbözőket. Mondjuk 10-et. Ha 10-bol 10-en rondanak tekintenek, akkor ronda vagy. Ez persze csak egy példa.

2022. dec. 17. 20:02
 74/117 A kérdező kommentje:

72-es.

Te mi a fenéről beszélsz? A nőknek sokkal fontosabb a külső, mint a férfiaknak. Amióta ilyen erős lett a feminizmus, azóta vannak tömegével egyedül férfiak. Folyamatosan nyomatják, hogy a nők sokkal többet/jobbat érdemelnek.

2022. dec. 17. 20:04
 75/117 anonim ***** válasza:
52%
előző: bocsi, de ez aplatform kevés ahhoz, hogy igazoljam a véleményemet. A női vezetők esetén van csak esélye egy nem szép nőnek arra, hogy elismerjék az értékeit.
2022. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/117 anonim ***** válasza:
57%
Inkább a génmanipuláció támogatása kellene, akkor akármilyen ronda pár génjeiböl is össze lehetne legózni egy normális an kinézö gyereket!
2022. dec. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/117 anonim ***** válasza:
100%
A szépség nem szubjektív. Aki szerintem szép, az általában mások szerint is az. Sok helyen/közösségben megfordultam már, és szinte kivétel nélkül mindig ugyanazt az egy lányt/fiút sztárolta a többség, aki jól nézett ki. Mindenhol egyetértés volt, hogy ki attraktív és ki nem. Ha tényleg szubjektív lenne a szépség, akkor mindenhol mást tartottak volna szépnek, hiszen eltérő közösségekről van szó, de nem. Mindig megvolt az az egy-két ember, akiért mindenki epekedett.
2022. dec. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/117 anonim ***** válasza:
69%
Lehet velem van a baj, de en sose epekedtem senki irant a kulseje miatt..
2022. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 anonim ***** válasza:
100%
#78 vagy csak azt hiszed... lehet, hogy nem ez a legjobb szó rá, de mindenki akart már valakit, aki jól nézett ki.
2022. dec. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/117 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező te milyen nemű vagy? És hány éves?
2022. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!