Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kene tiltani...

Szerintetek meg kene tiltani a ronda paroknak, hogy sajat gyermekuk legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategoriaba kellett volna irnom. De azert ehhez is kapcsolodik rendesen.


Ne legyunk alszentek! Ma mar a kulso alapvetoen meghatarozza az emberek eletet. Sokkal jobban, mint korabban. Errol szamos reszletes tanulmany van. Ezekre most nem ternek ki. Az is igaz, hogy egyre kevesebb a ronda ember. L Hiszen a csunya emberek tobbsegenek nincsen parkapcsolata, de ha meg is osszejon neki, akkor nem valallnak gyereket. Azonban vannak olyan szulok, akik rondasaguk (ebbe persze beletartozik a magassag, vagy akar a kulonfele betegsegekbol szarmazo kulso rendellennessegek) ellenere meg is vallalnak.

En ugy gondolom hogy a gyermeket ezzel halalra itelik a mai vilagban.


Nagy valoszinuseggel ez az ember az egesz eleteben sulyos depresszioval fog kuzdeni es duhos lesz mindenkire. Az lehet, hogy radikalizalodni fog es masokat bantani. Vajon bolcs dolog egy ilyet letrehozni?



2022. dec. 11. 16:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 anonim ***** válasza:
Hawking
2022. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/117 anonim ***** válasza:
91%
#48: Ronda vagyok, 17 éves korom óta szinte folyamatosan van párom... Ismét bukott az incel elmélet. Egyébként jól mondják előttem, ha igaz lenne, hogy rondán esélytelen, akkor nem kell betiltani a szaporodást sem.
2022. dec. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/117 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként meg Kérdező, ha ennyire zavar, akkor megadom amire vágysz: Megtiltom neked, hogy szaporodj.
2022. dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/117 anonim ***** válasza:
#52 a rondaságnak is vannak fokozatai. Nagyon nem mindegy, hogy mennyire vagy ronda. Te valószínűleg az a kategória vagy, aki még szódával elmegy, ha elég megnyerő a személyisége.
2022. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/117 anonim ***** válasza:
91%
Oszt' ki dönti el az adott egyénről, hogy ronda-e?
2022. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 anonim ***** válasza:
#55 A többség. Ha mondjuk 100-ból 99 ember szerint ronda vagy, a maradék egynek is csak éppen elmész, akkor feltehetőleg ronda vagy. Léteznek ronda emberek, kár jönni ezzel a "szépség relatív" szöveggel.
2022. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/117 anonim ***** válasza:

56, ez nem válasz 55ös kérdésére.

Ki dönti el?

Ahhoz, hogy tilts valamit, kell egy hatóság.

Akkor létrehozunk egy 100 tagú küllembíráló bizottságot, aki engedélyt ad társkeresésre? Mi alapján hívjk be az embereket? Van felülbírálás? Kell, hogy legyen, szóval kell még egy ilyen bizottság ami a fellebbezett eseteket vizsgálja. Mondjuk 200 fővel.

A bizottságok nyilvánvalóan 50-50%-ban férfiak-nők.


Szóval... érted.. hogy kerül hivatalos meghatározásba, hoy ronda valaki?

2022. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/117 anonim ***** válasza:

Kérdező ezennel én is megtiltom neked, hogy szaporodj!

Viseld e békjót hátralévő életed során és akárhányszor tükörbe nézel jussanak eszedbe a következő szavak:

"Szapordnék nékem nem szabad, tiltva lett arcom viselete miatt."


Amennyiben megszeged úgy Isten sújtson le rád teljes haragjával.



Erre vágytál? Ez így már megfelel neked?

23F

2022. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 anonim ***** válasza:
#55-tel értek egyet. A legjobb barátnőm hónapok óta áradozik egy srácról, akit én bottal se piszkálnék meg. Ő meg azoktól a férfiaktól mászik a falra, akik nekem tetszenek. Ez ilyen.
2022. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 anonim ***** válasza:
#57 Félreértesz, én nem mondtam, hogy tiltani kéne a szaporodásukat. Én csak azt mondom, hogy kell egy viszonyítási alap, hogy x-ből y az mennyi. Ha valaki 100-ból 90 ember szerint jól néz ki, az valószínűleg nem lehet ronda. Ugyanez fordítva.
2022. dec. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!