Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki miért hagyja ott a...

Valaki miért hagyja ott a biztos munkahelyet egy bizonytalan munkahelyre?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok.


Munkatársai rendesek. Munkakörülmények is normálisak. Jó pénzt is kap. Semmibe nem szenved hiányt. Mégis ott hagyja a jó munkahelyet egy bizonytalanra. Hát nem furcsa?



2023. jan. 13. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert hazudik magának vagy másra vágyik vagy szarok a munkakörülményei.
2023. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. jan. 13. 22:12
 13/17 anonim ***** válasza:
Ki o neked?
2023. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Ki akarja magát próbálni más helyen; szükséges neki a változás; kalandraa vágyik; vannak dolgok, amiket nem mondanak ki az emberek, csak maguk tudják/érzik a dolgokat.
2023. jan. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én "mindent" szerettem a volt munkahelyemen, mégis váltottam versenyszférából valahova, ahol ugyanannyi fizetést fogok kapni sztem nyugdíjas koromig.

Hogy miért? Mert itt benn ülök az irodában, papírokat írok, rendezgetek és ennyi. Kb. semmi felelőségem nincs. Az előző munkahelyemen egy rossz döntésemmel minusz 10 milliót is tudtam okozni és 16 ember munkáját irányítottam. Szerettem a helyet, a munkakört, az emebreimet.

De nekem ennyi elég volt belőle.

2023. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Értelek
2023. jan. 14. 11:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem hagyta ott csak kirúgták. :)
2023. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!