Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhízottak! Mi a "legcikibb"...

Elhízottak! Mi a "legcikibb" dolog ami a súlyotok miatt történt veletek?

Figyelt kérdés

Sokakat ösztönöz fogyásra ha valami kínosat élnek át a kövérségük miatt. Nektek van ilyen?


Nekem ilyen sztorim szerencsére csak egy van, amikor a szüleimnél vendégségben összetörtem a wc ülőkét 😭



2023. jan. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nagyobb csöcsöm volt mind bármelyik nőknek.
2023. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
32%

1es

Mekkora volt pontosan?

Mondjuk az inkább büszkeségre ad okot:)

2023. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a nőies cici volt a legnagyobb szégyen, borzasztóan éreztem magamat a tengerparton is. De 1 éve sikerült szerencsére lefogyni 20 kilót, és ma már izmosabb testalkatom van az átlagosnál.
2023. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyobb mint az összes nő ismerősömnek 😅😭 férfiként persze...
2023. jan. 26. 20:46
 5/58 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy férfi "betegség", nem mindenki így hízik el. De ha elkezdesz helyesen táplálkozni, elkezdesz direkt edzeni a mellkasodra, akkor vissza fog húzodni. De mindezek közül a legfontosabb az étkezés, nekem az hozta meg az áttörést, hogy kevesebbett ettem és teljesen megvontam a cukros, lisztes, olajos egészségtelen ételeket és 16 óra után nem igen ettem, vagy csak valami könnyedet. Illetve meg kell találni a motivációt, mert motiváció nélkül nagyon nehéz.
2023. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
41%
Ha férficsöcsöd árnyékot vet, férfiasan légy büszke!🤠
2023. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim válasza:
92%
Szintén amikor nagyobb volt a csöcsöm illetve amikor alig értem el a kissebbik énem, vagy amikor egy haveri kajálásnál 5x annyit ettem mint a többiek és elszakadt a nadrág gombom és a pólóm id
2023. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
73%
2# ne akarj tudni, gynom is volt
2023. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Szétrepedt a nadrágom guggoláskor, pedig nem volt feszülős nadrágom xD
2023. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

Én híztam kb 10 kilót. Elmentem egy szülinapra, ahol ott voltam a régi osztálytársaim. Egyszer csak annyit hallok, hogy rólam beszélnek, az egyik csaj mondja, hogy "hízott". Akkor csak nekem volt a társaságból párkapcsolatom (16 évesen) és az egyik srác ilyet szólt erre, hogy "a g.eci hízlal". Aztán nagyon nevettek.


Vagy ami nemrég történt, hogy amikor bemutattam a páromat a nagymamámnak megkérdezte, hogy ugye a te anyukád nem ilyen dagadt mint az xy (én)...

2023. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!