Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhízottak! Mi a "legcikibb"...

Elhízottak! Mi a "legcikibb" dolog ami a súlyotok miatt történt veletek?

Figyelt kérdés

Sokakat ösztönöz fogyásra ha valami kínosat élnek át a kövérségük miatt. Nektek van ilyen?


Nekem ilyen sztorim szerencsére csak egy van, amikor a szüleimnél vendégségben összetörtem a wc ülőkét 😭



2023. jan. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondoltam, hogy ilyen sok vàlasz lesz sorstàrsak.😊 Nekem egyszer nagyon kínos volt, hogy a fodràsz szalonban nem fértem bele a székbe mert karfàs volt. Ugyanúgy karfàs székkel volt gondom egy bàlon is. De a bàlon a szük hellyel is. Szorosan pakoltàk az asztalokat a székeket. Volt , hogy szétcsattant a pocakomon a ruha mikor beültem a kocsiba és elengedtem magam. Szerencse, hogy ekkor màr hazaindultunk éppen. Ennyi jut eszembe hirtelen.
2023. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron strandon összefutottam a volt edzőmmel. Odamentem hozzá köszönni meg megkérdezni hogy miújság vele. De először fel se ismert majd mikorigen akkor megdöbbent és azt mondta "azta k^rva de elhíztál'. Az egész nevetve viccelődve volt, de attól még rohadt kínosan éreztem magam.
2023. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

#21nwk.

Hagy tippeljek, hosszú kényelmes párkapcsolat?

Velem és barátnőmmel is többször előfordult hogy a ruha valamely része felmondta a szolgálat étteremből hazaindulván. Ingnek párszor lőttem már el gombját. Barátnőmön nyílt már szét cipzáros szoknya varrás is pattant már szét.

Először iszonyatosan égő volt. Mostanra sajnos meg se rezzenünk ilyenen egymás előtt.

2023. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, sajnos nem, én szingli vagyok. De neked szuper lehet, hogy pàrkapcsolatban ezek a dolgok nem zavarjàk a pàrod.
2023. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, azt hittem.

Valahol szuper hogy legalább egymás előtt nem kell szégyellni a testünket meg hogy mennyit eszünk egyébként. De lehet amiatt meg nem olyan jó, hogy túlságosan elfogadtuk ezt a helyzetet.Kívülről meg szoktuk azért kapni hogy mennyire elengedtük magunkat egymás mellett, pedig milyen szép pár voltunk. (23)

2023. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
25, miért mennyit híztatok?
2023. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
77%
Én 61et, barátnőm 47et 4 év alatt. (25)
2023. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

22, szegéény... Hát én osztálytalálkozón szégyelltem még magam, egy páran nem fogták vissza magukat amikor megláttak. De érthető, kb 70 kilóval vagyok több mint anno


27 woww és amúgy nincs belőle bajotok? Az nagyon sok hízás...

2023. jan. 29. 12:33
 29/58 anonim ***** válasza:
Most mennyik vagytok? Viszitek a prímet hízàsban az tuti.
2023. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nincs bajunk, csak lustábbak lettünk és könnyebben elfáradunk. Futni már csak nagyon rövid ideig tudok, azt se túl gyorsan. Voltunk amúgy laboron és minden érték jó volt. Ja meg lúdtalpam lett. A súlyom kiegyenesítette a talpam görbületét.

132 kg vagyok, barátnőm 100.

2023. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!