Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhízottak! Mi a "legcikibb"...

Elhízottak! Mi a "legcikibb" dolog ami a súlyotok miatt történt veletek?

Figyelt kérdés

Sokakat ösztönöz fogyásra ha valami kínosat élnek át a kövérségük miatt. Nektek van ilyen?


Nekem ilyen sztorim szerencsére csak egy van, amikor a szüleimnél vendégségben összetörtem a wc ülőkét 😭



2023. jan. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

A 15-ös válaszoló vagyok, igazából a történtek különösebben nem, de maga az állapot, hogy 140 kg-val volt rajtam több mint 35 kg felesleg már sok volt, és ezek a dolgok biztos hozzá is tettek valamennyit, de zavart egy csomó minden, nem is tudtam már jól lakni bármennyit ettem szinte az se volt jó, az egyedüli pozitívum hogy nagy súlyokkal tudtam dolgozni az edzéseken. De jobb így hogy valamennyit visszafogytam, vékony most se vagyok :D!

Olvasva még a kommenteket eszembe jutott, hogy engem a háziorvosom nem ismert fel egy év elteltével, aztán amikor rájött ki vagyok, teljesen bepánikolt hogy mi történt. 22-es téged hány kiló után nem ismertek fel?

Olyan is megtörtént még, hogy egy új kollégának mutattak képeket munkahelyi eseményekről és megkérdezte hogy az az izmos srác már nem dolgozik itt, vagy még nem találkoztak? Közben rólam volt szó... bár az neki volt kellemetlen, nekem semennyire:D

2023. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim válasza:
100%

A ruhákkal gyűlt meg a bajom legtöbbször nekem is. Farmerek, öltönynadrágok, ingek mentek szét már rajtam volt hogy vacsora közben. A fenekemre is híztam és korábban se volt kicsi de a fürdőnadrágom a nyaralás kellős közepén adta meg magát.

Van egy hosszú ujjú pólóm, kondiba hordtam, fehér és teljesen a testhez tapad, mint egy második bőr kb., azért szerettem mert elég jól kiemelte a formám plusz kényelmes volt nagyon. Az anyag kifejezetten könnyen tágul és amikor már elkezdtem hízni és lett egy pocakom, a póló még úgyis jó volt rám, csak nem tudtam milyen hülyén festek benne. Na az volt a ciki amikor a haverjaim egyik edzésen kizárólag erről beszéltek, közben nyomkodták a hasam, meg “csapkodták”, belemarkoltak hogy éreztessék hogy híztam. Azóta nem hordom azt a pólót.

2023. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
32, azóta sikerült leadni a felesleget? Mennyit szedtél magadra?
2023. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

Szépen összegyűlt a társaság XD Én nem lepődök meg igazából hogy ennyi válasz van, környezetemben ugyanezt látom. Öten vagyunk srácok a haveri társaság keménymagjában. Gimiben együtt fociztunk. Mostanra senki nincs 100 kiló alatt. Utolsó srác mostani ünnepi szezon végével lépte át a határt és már ő is 103 kilónál csücsül. Kapja is az ívet mert ő volt a nagy sztár csatár. De én a 119 kilómmal sem vagyok a legnehezebb.

Legcikibb amúgy az volt, hogy 10 éves osztálytalin bevallotta az osztály legtutibb csaja aki még mindig bomba, hogy végig fülig szerelmes volt belém. Meg hogy mennyire bejöttem neki, oda meg vissza volt. Csak én nem vettem észre. Ezt megtudva rögtön rácsaptam mindenki előtt, hogy pótoljuk be az elmúlasztott dolgokat. Mire ő, hogy mmm mostmár nem. Vörösödtem gondolhatjátok.

2023. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim válasza:
100%

#32

16-18 kg-t híztam olyan másfél év alatt, ebből az elmúlt pár hónapban jött fel 5 kiló. Mostanában próbálkozom még csak leadni, az edzéssel nincs baj de nagyon nehéz tartani a diétát.

2023. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

177 centihez 120 kg volt a max súlyom (N), de én valahogy annyira nem láttam vészesnek magam. Az a szerencsém volt, hogy arányosan voltam dagadt, homokóra alakom van.

Elég erős személyiségnek tartom magam, így ahhoz képest, ahogy kinéztem, alig kaptam bántást, gondolom nem mertek basztatni.

Pl. egy 60 éves faszi elsétált mellettem az utcán és az orra alatt motyogta, hogy "mekkora test". Mint utólag megtudtam, a kollégáim rendszeresen a méretemből űztek gúnyt, de csak a hátam mögött. Szerencsére időben megtudtam és mindegyikkel elkezdtem legalább 3 lépés távolságot tartani.

Azóta összeszedtem magam és lefogytam 40 kilót, életem legjobb befektetése volt.

2023. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
86%

Velem most történt kb 2 hete. Leltem enni egy gyorsétteremben. És hát szokás szerint nem keveset. Mondhatni kaja függő vagyok. Szépen elfogyasztottam a sok ételt. Nagyon tele voltam. Felakartam állni de kicsi volt a lendület úgyhogy vissza estem a padra:D aztán végre sikerült felállni, bár nem volt egyszerű. Kicsit talán túl is ettem magam mert nehézkes volt a járás is.

Én jót mosolyogtam ezen és persze körülöttem lévők is.

De volt már olyan is hogy lerepült a nadrág gombja miközben leülltem vagy amikor ettem.

Sokan mondják nem kéne ilyen fiatalon így elhízni. De imádok enni:)

2023. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim válasza:
100%

8#


Jó kis történet, tetszik:) Megkérdezhetem,hogy hàny kiló vagy és milyen magas?

2023. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim válasza:
Bocsi, 38-ast akartam ìrni:D
2023. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

#39

Most már szerintem 120 fölött vagyok, talán 125. És 180 magas

2023. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!