Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhízottak! Mi a "legcikibb"...

Elhízottak! Mi a "legcikibb" dolog ami a súlyotok miatt történt veletek?

Figyelt kérdés

Sokakat ösztönöz fogyásra ha valami kínosat élnek át a kövérségük miatt. Nektek van ilyen?


Nekem ilyen sztorim szerencsére csak egy van, amikor a szüleimnél vendégségben összetörtem a wc ülőkét 😭



2023. jan. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam ìrni neked, nem ìrt ki nekem semmi olyat, hogy nem tudok.. Ezt most nem értem..
2023. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy dagadt ismerősöm. Leült a vadiúj IKEA-s fotelunkba, az meg reccs. A pasi meg esett egy seggest. Persze alig bírt felállni. Eleinte azt se tudta, hol van, kellett egy kis idő, mire feleszmélt.
2023. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
#52, nem lehet, hogy éppen te vagy az a "dagadt ismerős"?:D
2023. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

Egész általános iskolában bántottak, pedig nem voltam kórosan elhízott, csak az osztályomban az összes lány tűbe fűzhető kislány volt, én pedig előbb értem náluk. A családunkban örökletes inzulinrezisztencia miatt lettem túlsúlyos ekkor, pedig állítom, hogy mindegyiküknél jóval kevesebbet ettem. Előfordult, hogy napokig koplaltam, de a mérleg egyre TÖBBET mutatott.

A barátaim elhagytak, egyedül maradtam. Életveszélyes volt iskolába járnom, mert bárhol megjelentem, a más osztályokba járóktól is a megvető “fúj…😫” - kommentet kaptam. Veréssel fenyegettek minden előzmény nélkül, tűvel és egyéb éles tárgyakkal dobáltak meg, labdával szándékosan az arcomra céloztak és eltörték a szemüvegem, a lépcső tetejéről köpködtek rám. Télen jeges hógolyókkal (inkább óriási jégdarabokkal) hajigáltak, aminek órákig fájt a helye. Volt olyan fiú gyerek, aki testnevelés órán azzal szórakozott, hogy felugrált az ottani gagyi pad másik végéből, hogy mindenki nagy röhögjön, hogy még nála is nehezebb vagyok.

Rettenetes éveket éltem át, és már 13 évesen minden nap az öngyilkosságot fontolgattam.


Amikor már gimibe jártam és új életet kezdhettem egy új környezetben, rájöttem, hogy talán azért nem fogyok az általános módszerekkel, mert IR-es vagyok. Nem a megfelelési kényszer hajtott, mert a tapasztalataim után már akkor is megvetették azokat, akik szimplán egy tulajdonság miatt bántanak másokat, amiről nem tehetnek.

Egyszerűen feszegettem a határaimat, hogy képes vagyok megcsinálni egy olyan dolgot, amire a már cukorbeteg rokonaim soha nem voltak képesek. Mennyiségre többet ettem alacsony glikémiás indexű ételekből, megtanultam magamra főzni. Aktív életet éltem, minden nap rengeteget mozogtam. Kevesebb, mint egy év alatt lement rólam 20 kiló.

2023. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
4%

* felugrált az ottani gagyi pad másik végéből, hogy mindenki nagyot röhögjön, hogy még nála is nehezebb vagyok.


* a tapasztalataim után már akkor is megvetettem azokat, akik szimplán egy tulajdonság miatt bántanak másokat, amiről nem tehetnek.

2023. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt most egyetemi évnyitóra ki akartam öltözni és amit érettségire 1 éve vettünk ing már annyira kicsi volt hogy mikor begomboltam és meg akartam nézni magam oldalról lepattant a gombja, pedig mikor érettségire vettük Xl ing és nagyon jó volt, de amugy fura érzés volt kicsit majdnem jó is :D
2023. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony srác vagyok, és volt olyan, hogy egy kövér nő, vagy pasi - már nem emlékszem, mellém ült és akárhogy lapultam a falhoz, rám folyt, aztán még ő volt felháborodva, amikor beszoltam neki, hogy húzza már egy kicsit össze magát.
2023. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Az velem is megesett gyakran, hogy a szomszédos buszülésből rám folyt a kedves néni. Mondjuk, mostanában már nem nagyon jut nekik combhely az ülésemből egy centi se, pedig tegnap próbálkozott megint az egyik hölgyemény, csak most már én is vagyok 88-89 kg (F), vállas és combos is, így immáron kénytelen volt a közlekedő részbe kilógni jó húsz-harminc centit. Majd lebillent a kanyarban. Beszólni azért nem szoktam, csak érzem a nyomást az ablaküveg és az utastárs között.
2023. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!