Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhízottak! Mi a "legcikibb"...

Elhízottak! Mi a "legcikibb" dolog ami a súlyotok miatt történt veletek?

Figyelt kérdés

Sokakat ösztönöz fogyásra ha valami kínosat élnek át a kövérségük miatt. Nektek van ilyen?


Nekem ilyen sztorim szerencsére csak egy van, amikor a szüleimnél vendégségben összetörtem a wc ülőkét 😭



2023. jan. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Külön kövéreknek fenntartott boltban kellett vásárolnom pólót jó drágán,mert nem találtam más boltban méretet.
2023. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló voltál, hogy összetörted a wc ülőkét? Mert ez nekem még a csekély 177 kilómmal sem sikerült eddig:D
2023. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

Kb 150, gondolom silány volt vagy régi már


177 kg az nem semmi... Neked se megy a fogyózás?

2023. jan. 27. 16:01
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt,hanem az exbarátnőmmel,aki 192 kg volt:Balatonon a strandon ebédeltünk,és széttört alatta a szék.Leesett szegény a földre,mindenki minket nézett.Sokan gúnyoson mosolyogtak....
2023. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
A legcikibb az volt amikor haverokkal a mekiben ettem nem keveset, és a kajálás végére beszorultam a rögzített asztal-pad közé, csak oldalra kicsúszva tudtam kijönni mert a hasamtól nem tudtam felállni rendesen. Röhögtünk rajta, de kellemetlen volt azért. Másik kellemetlen dolog az volt amikor egy szállodába a zuhanykabin nagyon extrás volt tele minden funkcióval de cserébe nem túl nagy, pláne nem nekem. Ahogy becsuktam a hasam hozzáért a fülke ajtajához a fenekem meg a fülke hátához szóval az is érdekes volt! Alattam rengeteg kerti szék tört össze, ruhám nyilvános helyen még szerencsére nem szakadt szét, még otthon kiderül ha nem jó, de egyszer volt olyan hogy egyik nadrágom se jött fel rám egy nyaralás után és egy melegítőbe mentem el vásárolni, ami szintén szűk volt... Ahhoz már hozzászoktam hogy az ételfutár az adag miatt azt mondja hogy “jó étvágyat nektek” amikor egyedül eszem.
2023. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%

Épp a kanapén ültem és próbáltam nem kidurranni, mert melóból hazafelé útközben nagyon bekajáltam. Aztán párom hazaérkezett a gyerkőccel, aki meg azonnal lendületből rámvetette magát hogy megöleljen. Jól megnyomta a hasamat, én meg egy jó nagyot az arcába böfögtem a kislegénynek.

Jót nevettünk amúgy, de én azért szégyelltem magam. Akkor diétázni is kezdtem, csak sajnos nem voltam kitartó. Pedig már az akkori 137 kilóm sem volt kevés.

2023. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
#15 és#16, hány kilók vagytok most?
2023. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
155 kg vagyok 182 cm-hez. Pedig csak 1 év telt el. (16)
2023. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Most 127-130 kg körül vagyok. A mekis sztori akkor történt amikor a legkövérebb (140 kg) voltam.
2023. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
És motiváltak a történtek hogy elkezdj fogyni?
2023. jan. 28. 14:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!