Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fel szoktad ajánlani a tegeződ...

Fel szoktad ajánlani a tegeződést, vagy alapnak tartod, hogy ha így szólítasz meg valakit, akkor ő is visszategezhet?

Figyelt kérdés
40-es férfi vagyok, és a korosztályommal meg a fiatalabbakkal tegeződni szoktunk, az idősebb ismeretlenekkel alapból nem, viszont nálam automatikus, ha én tegezem, akkor az illető nyugodtan visszategezhet. Ha nem meri akkor persze szólok neki, de nem szokott ebből sose probléma lenni. Persze ha idősebb ismeretlenül is tegezve szólít meg, akkor én is minden további nélkül visszaadom, mert nincs csendőrpertus helyzet szerintem. De ki hogy gondolja?
2023. jún. 9. 12:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretek magázódni. Nyilván ügyintézéskor alapból magázódok. De mivel elég idős vagyok, úgy gondolom, ha a szomszéd tesóját letegezem, akkor várom hogy visszategezzen.

Felajánlani a gyerekeim barátainak ajánlottam, vagy akár egy bodzaszörppel pertut ittam velük, érettségijük után.

2023. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!