Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Mi visz rá egy nőt arra, hogy buszvezető legyen?

Figyelt kérdés

Vidéki nagyváros, megyeszékhely, a helyi járatú buszokon több női sofőrt is lehet látni. Jellemzően 40-es, 50-es korúakat.

Azért furcsa számomra, mert ugye nehéz fizikai munka, rengeteg odafigyeléssel és hatalmas felelősséggel, és a fizetés sem olyan jó. Ráadásul ez nem olyan jellegű dolog ami általában a nőket érdekli.

Hogyan juthat el ennek ellenére egy nő oda, hogy egy zsúfolt nagyvárosban egy csuklós busszal centizgessen a szűk mellékutcákban? Mi szólhat mellette? Mit gondoltok?



2023. jún. 16. 08:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Szereti
2023. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanaz, amit egy férfi: szeret vezetni, szeretni a nagy járműveket, vagy egyszerűen ez a munka jött össze.
2023. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom de pont ma jöttem haza egy nővel és végig kérdezgetett mindent mert elől ültem. Annyira stresszelt mindentől hogy az valami vicc. Majdnem megkérdeztem tőle már hogy vezessek?:D
2023. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

#3:

Valszeg ez k*rvára nem így volt, csak te szereted kiszínezni a sztorijaidat. ^_^

2023. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Annyira nem nehéz fizikai munka, mint mondjuk egy gyárban rohadni. Egy monotón bolti melótól is jobb. Sok nő szeret vezetni.


A sok sz4r közül ez vállalhatóbb munka szerintem. Nem is inger szegény,oda kell figyelnie az útra. Mindig történik valami. Nem kell idegesítő munkatársak élettörténeteit hallgatnia.

2023. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Úgy mint férfiak.

És ez nem olyan nehéz fizikai munka mint a kőműves munka…

2023. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%

Felszálltam és kértem jegyet x városig, mondta hogy jajj de jó üljek előre mert nem tudja mi hogy működik erre. Végig kérdezgetett mindent, már olyanokat is kérdezett hogy jajj mi volt ez a villanás. A kresz szabályokat nem tudta. Én mondogattam neki hogy mit csináljon. Volt egy domb, 40 el mentünk végig mert "jajj nem lehet előre látni".


Még ő is mondta hogy az izgalomtól kiszáradt a szája.

2023. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
7 es vagyok 4-esnek ment
2023. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Érdekli a nagy gépek, szeret vezetni, ki akarja magát próbálni férfiasabb területen, szeret egyedül lenni (lásd a fülke), szeret felelősségett vállalni az emberekért, szeret dominálni vakamin.
2023. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

"Végig kérdezgetett mindent, már olyanokat is kérdezett hogy jajj mi volt ez a villanás."

. Gondolom, hogy akkor LSD-t fogyasztott vezetés előtt. A drog rossz, okés?

2023. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!