Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gonosz lennék emiatt, vagy...

Gonosz lennék emiatt, vagy más is érez így?

Figyelt kérdés

Nem hét pecsétes titok, de világéletemben a legtöbb emberről egyáltalán nem vagyok/voltam jó véleménnyel.

Sőt ha jobban belegondolok a többségtől, épphogy fel nem fordult a gyomrom. Nyilván nem mindenkire értem, de akiről így vélekedek nyomós okot adott erre.

Sokszor eszembe jut, hogy lehet jól be kellett volna mosnom egyet nekik, mert igen nagy arcuk volt és irtó pökhendiek voltak. De úgy voltam vele szegény hülyék elég baj az nekik, hogy ilyen csökött agyúak és legyen ennyi boldogságuk az életben más úgy se nagyon van.

Amit még nagyon utáltam, amikor a szemedbe mondanak minden jót, aztán meg a hátad mögött... Az ilyenekkel nyomdafestéket nem tűrő véleményem van, hogy mit tettem volna, lehet olyat, hogy magam is megbánom.

Van/volt valaki hasonló helyzetben? Tudom ez se jó, hogy ilyen vagyok, de már sokszor nem tudom mit higgyek.

Alapjáraton nem tartom magam rossz embernek sőt, de olykor bevillannak ilyen régebbi emlékek, ráadásul úgyhogy egyáltalán nem gondolok rájuk, viszont valószínű tudatalatti lehet és, hogy hogy tudtam ennyi féreg emberrel együtt lenni..

Azonban viszonylag hamar észleltem a turpisságot, amikor ezekkel volt dolgom, de volt aki tudott fejtörést okozni.

Amikor előjönnek ezek a gondolatok, hogyan tudnám kontrollálni? Van erre valami praktikus magyarázat?

Akik velem rendesek voltak, azokkal értelemszerűen én is az voltam. Azonban egyre inkább úgy látom, hogy nagyon kevés a normális, önös érdekektől mentes alak.

Kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalata van, volt ezügyben.

Ti akik szintén egy csónakban eveztek, milyen stratégiátok van erre?



2023. jún. 25. 08:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
22%
Látni hogy minden fut kifelé, már mindennek lejár a mandátuma, leköszön. Amikor jönnek a leépülések, utána jön a teljes pusztulás, ez egyfajta törvényszerűség. És ha megnézed egy csomó minden dögledezik, tehát ez még a leépülési fázis, de egyszer nagyon be fog reccsenni. Lehet hogy jövőre, lehet hogy még idén, de szerintem nemsokára. Az emberek is fáradnak, befásultak, megadják magukat, korcsosul, haldoklik minden, nem sokáig fog ez menni. Persze a színes cukormáz látszatot fent lehet tartani még egy ideig. A valóság közel sem ennyire heppi.
2023. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Tartok tőle, hogy igazad van. Egyre alpáribb némelyik. Ráadásul olyan megnyilvánulásaik vannak, hogy csak a fejemhez kapok, hogy: 'most ezzel mi van'..

Mintha nemrég szabadultak volna a javítóból... De annál nagyobb arcuk van..

Nagyon ellettek engedve és önhatalmúlag visszaélnek a helyzettel.

Történjen bármi is én a pusztulást nem szeretném átélni/megvárni/megtapasztalni...

2023. jún. 25. 21:55
 13/37 anonim ***** válasza:
22%
Még akkor sem, ha a kezedbe nyomnak egy popcorn-t és nem esik bántódásod?
2023. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Nem eszek én olyat. De most tekintsünk el ettől.

Kezdek rájönni, hogy nem alaptalan a gyanúm, ami ezt illeti.

És most már rájöttem néhány dologra.

2023. jún. 25. 22:45
 15/37 anonim ***** válasza:
22%
Mire gondolsz?
2023. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Egyszer kifejtem részletesebben, viszont hála neked. Rávolágítottál dolgokra.

Most még kavarognak bennem elég vegyes érzések,de neked köszönhetően rájöttem bizonyos dolgokra.

2023. jún. 25. 22:53
 17/37 A kérdező kommentje:

Annyit viszont elárulhatok, hogy még gonoszabb emberekkel voltam körbevéve, mint hittem.

Úgyhogy kösz haver a segítséget. Jövök eggyel.

2023. jún. 25. 23:03
 18/37 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell jönni semmivel, inkább tegyél fel egy kérdést, ha van még, szívesen segítek! 😉
2023. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Szerintem mára elteszem magam, de köszönöm még egyszer a jó szót.

Vigyázz magadra! Ebben a világban szükség lesz rá.

2023. jún. 25. 23:23
 20/37 anonim ***** válasza:
22%
Huh köszönöm, te is! 😊 Neked meg kitartást! Mindig a jó dolgokra koncentrálj, ne vigyen el a rossz, de azért lássad!
2023. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!