Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak autó nélkül nagyrészt...

Férfiak autó nélkül nagyrészt pénztelenségből vannak?

Figyelt kérdés

Ha egy férfinak nincs autója és bicajjal, busszal, vagy gyalog jár, ennek legtöbbször pénztelenség az oka és csak nagyon kis százalékban tudatos?


Aki pl. kifejezetten jómódú az kizárt hogy tudatosan ne legyen autója ugye?



2023. jún. 30. 17:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
74%

Azt hozzátenném én biciklizni kikapcsolódásként vagy sportolási céllal szeretek. Kimegyek X helyre és ott tekerek. Vagy tudok útvonalakat és ott. Aztán hazamegyek, felviszem a lakásba és kész.


De a belvárosban a sok idióta autós, idióta biciklis, meg gyalogos, meg minden szar rolleres között számomra rohadtul semmi élvezeti faktora nincsen.


Az is gond, ha van egy 2-3-500+ ezres biciklid azt is valahol le kell tenni, el kell tárolni, figyelni kell rá.

2023. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
20%
Persze, mi más lenne?
2023. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
36%
20 : Pont a te értelmi képeségeidet jellemzi, hogy számodra a autovezetés különleges extrém nehéz kihivás.
2023. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
25%
Ismerek olyat, aki vehetne autót, helyette vett egy drágább karbon vázas biciklit és azzal tolja!
2023. júl. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

23.

Te miről beszélsz?

Hol írtam én bármi olyat, amiből neked ilyen rosszindulatú kitalációkat kell levonni?

Egyébként, több évtizednyi vezetés után tudhatok olyan trükköket, amit havas, jeges úton gyakoroltam, neked meg talán fogalmad sem lehet, ilyen dolgokról sem. Csak a gonosz fröcsögés, az megy...

Ja, ez itt a Gyakori Kérdések.

19.

Mekkora buta érvelés már a mosógéphez hasonlítani a vezetést? Aki ilyet leír, ott már lehetnek bajok... Nem is adnék ilyennek jogosítványt.

2023. júl. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%

Szervizmérnök úr, neked aztán nagyon határozott véleményed van mindenről, kár, hogy nagy butaságokat írsz néha. Ne akard már megmagyarázni, hogy aki nincs oda meg vissza a vezetésért, a valami csökkent értelmű, mentálisan visszamaradott idióta. Fogadd el, hogy nincs mindenki elájulva attól, hogy autóba ülhet.


Nekem is van jogsim, vezetek is, ha kell, de sokkal jobban szeretek biciklizni.

2023. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Férfi autó nélkül nem férfi.
2023. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
93%
#27 Szóval a lepukkadt, pörköltszaftos trikót hordó, hangosan az arcodba böfögő, 25 éves Szutyukit vezető visszataszító primitív proletár nagyobb férfi, mint az intelligens, karakterisztikus, tisztességes munkát végző, nem alkoholizáló, szellemileg és fizikailag rendben levő férfi. Érdekes. :)
2023. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Szervizmérnök úr ***** válasza:
30%

28:

Próbáld már értelmezni a témát!

Volt egy normális hangvételű beírásom / javaslatom / észrevételem (16).

Erre jön válaszul egy gonosz buta kötekedés (19).

Arra én is reagálok arányosan, a gonosz buta piszkálódásra (20).

------------------

Neked is miért hülyeségeket belelátni az írásomba?

Tényleg, mintha értelmezési zavaros figurákkal küzdene az ember állandóan, Magyarország legalján, a Gyakori Kérdéseken.

Tényleg, napokban is már azon törtem a fejem, hogy nincs egy normális magyar fórum, angol fórumot kellene keresni, mert ezt már nem elviselhető, amik itt mennek.

2023. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
65%

"Pedig azt mondom, a vezetési élmény egyike az élet lehetőségeinek, amit nem érdemes kihagyni. Már aki nem antitalentum, mert vannak olyanok is."


Nálad ez a normális hangvétel? Hát akkor milyen amikor tapló vagy?😃

2023. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!