Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak autó nélkül nagyrészt...

Férfiak autó nélkül nagyrészt pénztelenségből vannak?

Figyelt kérdés

Ha egy férfinak nincs autója és bicajjal, busszal, vagy gyalog jár, ennek legtöbbször pénztelenség az oka és csak nagyon kis százalékban tudatos?


Aki pl. kifejezetten jómódú az kizárt hogy tudatosan ne legyen autója ugye?



2023. jún. 30. 17:41
1 2 3 4
 31/36 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

30.

Ne viccelj már, én is ismerek olyat, aki nevetve vallja be magáról, hogy nem tudott levizsgázni, mert alkalmatlan teljesen a közlekedésre.

Őket nevezzük antitalentumnak, udvariasan. Ha nem akarom részletezni, hogy esetében bizonyos mentális problémákról is szó volt / van.

De ebben nincs semmi különös, ilyenek vannak.

Hogy valaki magára veszi, sértésnek veszi, arról ki tehet?

Egyszer valakit laikusnak neveztem, tényleg azt hitte, hogy talán a szülőjét szidalmazom. Teljesen kivetkőzött magából.

Gyakori Kérdések, az ember nem hiszi el...

Akadjatok le rólam!

2023. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
68%

Az tény, hogy a vezetés is sokak által úgy van tálalva mint "kihagyhatatlan élmény". Miközben csak pont olyan, mint bármi más az életben. Ennyi erővel az ejtőernyőzés, túrázás, utazás, búvárkodás, repülés is kihagyhatatlan.


Én mondjuk elég későn szereztem jogosítványt, de a kezdeti vezetni szeretés után hamar beleuntam. Biztos voltak a régi szép idők, amikor élmény volt vezetni, m nem az.


Kénytelen az ember normálisan közlekedni, különben baj történik, mindenkire is oda kell figyelni, mert rohadt sokan vannak az utakon. Ebből a szempontból önmagában a vezetés élménye nagyjából a nulla felé konvergál.


Én mondjuk alapból rühellem azokat akik a közutakon akarják kiélni magukat, mert az én életemmel is játszanak, aminek nyilván nem örülök.

2023. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
62%
Vagy mondjuk csak nem érdeklik őket az aranyásó lotyók akiknek csak a vagyon számít, és nem tartanak fenn azért egy autót feleslegesen mikor nincs rá szükségük.
2023. júl. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#13

Nekünk pl van autónk, a bevásárlást mégis vonattal intézem. 😄 nem létszükséglet mindenkinek az autó.

2023. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A hétvégén a faszi kiszállt a nőjével egy benga autóból és vettek egy bicajt. Ez például mit jelent?
2023. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Kirándulás lesz. Én is autóval szoktam szállítani a kerékpárt, ha távolabbi helyre megyünk túrázni.
2023. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!