Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz kávézni?

Szeretsz kávézni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran iszol kávét?
2023. júl. 2. 14:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
63%
Szeretek.
2023. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
67%
Igen, eddig naponta többet is ittam (kb 15 éve), csak sajnos mostanában több dologról is le kellett mondanom amiatt, mert rossz a gyomrom és fogyni is szeretnék. Kávé helyett mostanában zöld teát iszom.
2023. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
46%

Imádom! A kávé a legjobb dolog a tea mellett. Nem is tudom, melyiket választanám, ha ez lett volna a kérdés :D


De mondjuk én csak tejhabbal szeretem (és cukor nélkül), csak úgy magában az eszpresszót nem. Én nem feltétlen a felpörgető hatása miatt iszom, hanem az íze kedvéért. Én a koffeinmenteset is szeretem és bár nem valódi kávé, de a cikória kávét is szeretem. Szerintem nagyon finom és az általános iskolai tejeskávékat juttatja az eszembe.

Egyébként az instant is és a "rendes" kávéfőzővel készült kávé is egyaránt finomat gondolom. A kapszulás, ami ízesített, az is finom, de szerintem az már nem az igazi, szerintem abba sok a felesleges cucc is és nem is túl gazdaságos.

Ha egyszer sok pénzem lesz, az az álmom, hogy egy automatás kávéfőzőt vegyek. :) Addig is maradnak az alkalmi kávéspecialitások a kávézókban, ha valami különlegesre vágyok.

2023. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!