Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz kávézni?

Szeretsz kávézni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran iszol kávét?
2023. júl. 2. 14:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
28%

De miért nem említik, hogy cukros? És miért igen, hogy tejes? Nekem ez tök furi.


Ez olyan, mintha azt mondanám, eszek egy kis bazsalikomos bolognait. De van még benne só, bors, ecet, worcestershire szósz...

2023. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
63%

#20 gratulálok, egy db forrásmegjelölés nincs a cikkben, aki meg lusta elolvasni, annak lefordítom röviden:


Ha megiszol 10 csésze kávét, nagyobb eséllyel halsz meg.


Ez ám a cikk! Képzeld, ha megeszel 10 db hamburgert, az is növeli a halálozás kockázatát. Sőt! Ha megiszol 20 liter vizet, jó eséllyel belehalsz. Micsoda felfedezések!

2023. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
68%

22.: A kávé állítólagos pozitív hatásairól szóló cikkben sem volt forrás. :)

Aki kockáztatni akarja az egészségét, az felőlem ihat bármit. De az tény, hogy minél több kávét iszik valaki, annál nagyobb a csontritkulás, a szív- és érrendszeri betegségek és a daganatos betegségek kialakulásának a kockázata.

2023. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
33%
#5 és miért baj ráfüggeni olyasmire, ami nem káros? A kondizásra is rá vagyok függve, akkor hagyjam inkább abba, nehogy megártson a sportolás?🤣Amúgy évek óta kávézok napi szinten és kb. hibátlan a laborom minden évben, ahogy a vérnyomásom is.
2023. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
63%

#20


Pont az ilyenek miatt kéne az internetet oktatni már óvodában..


"tabutemak.hupont.hu/"


Nagyon hiteles oldalnak tűnik a nulla forrás megjelöléssel és a nem működő linkekkel.


Meg kellene tanulni különbséget tennie az embereknek, hogy nem minden hiteles információ amit az interneten el lehet olvasni..


Összerántok neked egy délelőtt alatt egy hasonló weboldalt ahova felrakok egy cikket (amit megírok kb 10 perc alatt) a kávé jótékony hatása az életre nézve és megadom címnek, hogy www.fogyaszkevetazegezsegert.hu persze mindezt úgy, hogy semmi forrásmegjelölés, semmi kutatás, semmi tanulmány és még végzettségem sincs egészségügyben vagy valami dietetikusként, hogy ezt hitelesen le tudjam írni.



Na ugyan ott leszünk, mint az általad linkelt oldallal..

2023. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
46%

#23


Nem érdekelnek a pozitív hatásai. Idehoztál egy cikket és vakon hiszel benne. Sem cáfolni, sem megerősíteni nem tudod a tartalmát. Ennyi erővel a "kávé" helyére bármit beírhatnának, mert minden káros ha túl sokat fogyasztunk belőle.


De ez volt az utolsó megjegyzésem a témában itt, kompetens vitapartner hiányában. További jó rettegést kívánok az összes kávéfóbiásnak.

2023. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
41%
Ajj baszki, miért kell egymásnak ugrani minden baromság miatt? Miért nem lehet csak szeretni vagy nem szeretni valamit anélkül, hogy hozzátennénk, hogy "és aki mást csinál, annál jobb ember vagyok". Kibaaszott óvoda.
2023. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
72%
24.: Ha valamire ráfügg az ember és túlzásba viszi, akkor bármi lehet káros. Viszont a kávé már kis mennyiségben is az. De az a saját döntése mindenkinek, hogy egészségesen akar-e élni.
2023. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
62%

De egyébként én már az első válaszomban megírtam, hogy itt az oldalon egyesek úgy kezelik a kávézást, mintha drog lenne. :D


Persze lehet egészségtelen és ártalmas mértékben is kávézni, de valószínűleg, ha olyan ártalmas lenne napi 1-2 csésze, mint mondjuk a dohányzás akkor lenne rá nem egy, nem kettő bizonyított hiteles kutatás.. ami nem ilyen tabutemak.hu meg hir24.hu meg napitutihirek.hu meg ittmegtudodamitahatterhataromelrejteloled.hu vagy hasonló szenny kuka oldalon találsz meg..


(De én még nem vetem el annak lehetőségét sem, hogy van hiteles kutatása annak, hogy mennyire és milyen mértékben ártalmas a kávé, különösebben nem kerestem vagy olvastam ennek részletesen utána, úgyhogy ha valaki tud ilyet az elküldheti, de ne ilyen oldal legyen, mint amit a 20-as nyomott ide..)

2023. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Az izet is szeretem, meg 31 eves koromig nem kaveztam, es nagyon gyakran szedelegtem, emelyegtem, ulve szinte elaludtam az alacsony vernyomasommal iskolaskorom ota. ( Hegymaszas kozben voltam csak jol.) Azota tudom szabalyozni, mikor igyak, es tok jo a pulzusom is ( tul alacsony vernyomastol magas volt), vernyomasom is.
2023. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!