Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz kávézni?

Szeretsz kávézni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran iszol kávét?
2023. júl. 2. 14:15
 51/103 anonim ***** válasza:
45%
#47 azt tudod, hogy a terhesekre a lazac is ártalmas? Aki nem terhes, annak viszont kimondottan egészséges. Na, ezt rakd össze. És ki a franc iszik szűretlen kávét?
2023. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
59%
Mostmár engem is érdekel, hogy aki itt 4 pipával tolja a hülyeséget vajon Fidesz szavazó-e :D
2023. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
54%
Ki az a kretén aki azzal érvel, hogy a terhes nőre mi ártalmas (kb szinte csomó minden) és ezért az ártalmas lesz mindenki másra is.
2023. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
37%
#53 az érvel ezzel, aki szörnyen okosnak hiszi magát, csak nagyon nem az.
2023. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
48%

Képzeljétek, több olyan embert is ismerek személyesen, akiknél betegséget okozott a kávé fogyasztása. Az pedig elég nagy baj, ha ti az orvos helyett mindenféle hülye internetes cikknek hisztek.

De valóban nincs értelme ide írnom, mert már csak a személyeskedés megy és még a politikát is ide kevertétek. Ebből is látszik, hogy nálatok is vannak problémák a vitakultúrával.

2023. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
36%

@47


Segítek, mert nem érted.


Túl sok vas van a véremben és a doki azt javasolta, hogy kicsit fogjam vissza a táplálkozásban. De ez nem jelenti automatikusan azt, hogy akkor a cékla káros lenne. Érted már? Ezért rossz ez az érvelés.

2023. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
48%

Mondja ezt az aki papagáj módjára szajkózza a hülyeséget. :D


Komolyan érdekelne, hogy neked milyen ismerőseid vannak és milyen betegséget okozott náluk a kávé?


Akinek itt nincs semmi vitakulturálja, de még esze sem, az a 4 pipás madárka.

2023. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
41%
#57 szerintem ne vitatkozzunk olyannal, aki nem tud különbséget tenni egy Blikk és egy Harvard cikk hitelessége között, és akinek a vitakultúrája abból áll, hogy “az én anyukám azt mondta, hogy…”
2023. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
59%

"Komolyan érdekelne, hogy neked milyen ismerőseid vannak és milyen betegséget okozott náluk a kávé?"


Például az egyik ismerősömnek magas lett tőle a vérnyomása, egy másiknak pedig emésztőrendszeri betegségeket okozott. De nektek hiába is írom le.


"akinek a vitakultúrája abból áll, hogy “az én anyukám azt mondta, hogy…”"


Még mindig nem anyukám mondta azt, hogy a kávé káros, hanem az orvos.

Viszont az olyan vitakultúra sem jobb az enyémnél semmivel, ahol a személyeskedés nagyon megy és egy nem politikai kérdésnél azzal próbálnak néhányan érvelni, hogy ki a Fidesz szavazó. (Segítek: nem én.) :D

2023. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
58%
Ebben az egészben az a legszomorúbb, hogy aki hülyeséget ír, meg dobálózik idióta érvekkel az 6-7 ember által fel van pontozva, aki meg keres egy harvardos cikket vagy hitelesebb forrást kér, vagy épp azt sérelmezi, hogy nem hiteles a cikk amit linkelt a kávéellenes emberke az pedig le. Szomorú, hogy ennyi ostoba ember van.
2023. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!