Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz kávézni?

Szeretsz kávézni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran iszol kávét?
2023. júl. 2. 14:15
 71/103 anonim ***** válasza:
41%
Azt szeretnéd most itt előadni kedves 70-es hogy a kávé maradandó károkat okozott az ismerőseid szervezetében amit a kávé abbahagyása nem oldott meg?
2023. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
60%

71.: Igen. Sajnos olyan problémáik lettek szinte biztosan a kávétól, amik teljesen nem múltak el. De ezen kár vitatkozni.

Leírtam a személyes tapasztalataimat, amiket mindenki úgy értelmezhet, ahogy akar.

2023. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
39%
#71 szerintem azt akarja mondani, hogy a kávé a ciánnal egyenértékű méreg és mindenki kínhalált hal, aki megissza. Krimikben a halálos méreg gyakran a kávé, a sósav és a fagyálló elbújhat mellette.
2023. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
47%
#72 ja, én lebénultam a kávétól. Biztosan a kávétól volt, mert aznap pont ittam kávét, igaz egy autó is elütött, de biztosan nem az volt a ludas.
2023. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
44%
Vajon ha elmegyek elvónóra olyanok közé akik heroint szúrnak és elmondom, hogy én kávét iszom akkor mi történne? Igaza volt krumplinak egyesek szerint a kávé egy drog ami még az abbahagyása után is maradandó károkat okozott amik nem jönnek helyre.
2023. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
69%
Csak a tejes kávékat szeretem. Rendszeresen kávézom, de nem napi szinten, általában heti többször.
2023. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
60%

A kávé marja a gyomor falát, gyomorfekélyt okoz, gyomorsavat, emeli a vérnyomást, szívritmuszavart okoz.

Ezek a túlzott kávé fogyasztástól alakulhatnak ki kb. 40 éves kortól, de nem mindenkinél fordul elő.

Valakinél napi 1 kávé elég, valakinél 2 vagy több, attól függ milyen munkát végez, ha valaki csak szórakozásból issza az íze miatt és tényleg nem azért hogy felpörögjön az már egészségtelen.

Az emberi szervezet nem egyforma.

2023. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
62%
Persze a kávé valósággal kimarja a beleid, magában a kávé egy méreg, nem is értem, hogy anno a kémek akik elharapták a ciántablettát miért nem kávét ittak.
2023. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
60%
Erre majd akkor jössz rá amikor 50 éves leszel.
2023. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, mert gondolom aki nem kávézik, annak kutya baja 50 felett, mi? Jack Sparrow is feleslegesen harcolt a fiatalság forrásáért, elég lett volna letennie a kávét.
2023. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!