Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz kávézni?

Szeretsz kávézni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran iszol kávét?
2023. júl. 2. 14:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
42%

Ja, persze. Ha valaki olyat ír, ami nektek nem tetszik, akkor mindjárt nem hiteles a forrás, meg hülye a másik ember. Tiszta óvoda. :D

Az állítólagos (semmivel nem bizonyított) pozitív hatásai rohadtul nem érdekelnek annak a büdös löttynek, mert még ha nem lenne káros, akkor sem innám soha. De ti felőlem kávézhattok, nem nekem lesz bajom tőle.

2023. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
59%

#31


Én nem akarok nagyon bunkónak lenni, de mennyire kell hülyének lenni, hogy egy ilyen oldalon lévő információt valaki szentírásnak kezelje?


Mármint én nem erőltetem, hogy bárki kávézzon, nem érdekel az sem, hogy ki teszi és ki nem teszi, nem érdekem, hogy az emberek kávézzanak, de tényleg ilyen bugyuta cikkel akarod az igazad alátámasztani?


Aztán amikor megkérdőjelezi valaki a hitelességét az oldalnak akkor ő a hülye, mert nem tetszik amit valaki kifosott magából 5 perc alatt???


Itt tart a világ????



Bele olvasgattál egyáltalán a többi cikkbe?

Egyik rohadt cikk alatt sincs semmilyen forrás, innentől kezdve nem hiteles. Még az sincs ott, hogy ki a pöcsömöccse írta..



Eközben az oldalon..


Ahha...


"akik kipróbálták vagy benne vannak, és szakértőktől. Cikkek, hírek"


XDDDD


Hát.. oké, erre én már nem tudok mit mondani.


Mindezd mondom úgy, hogy én nem akarok senkit sem bántani, de az ilyenek az összes meglévő agyam kisüti.

2023. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
58%

32.: Egyszer egy orvost is megkérdeztem arról, hogy károsnak tartja-e a kávézást.

Nem lepődtem meg azon, hogy igen.

Ha te úgy gondolod, hogy jobban tudod az orvosoknál, az a te dolgod. Az viszont már elég nagy baj, hogy egy káros szokást akarsz népszerűsíteni.

2023. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
61%

Kérdezz meg egy másik orvost. Mondjuk azt, amelyik azt mondta, a piercingtől le fog esni a fülem.


Én nem kávézom, de hetente jönnek cikkek arról, hogy a kávé most halálos, most meg megvéd minden rák ellen.

2023. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
59%
#33 egy egyszerű netes keresés megcáfolja, amiről beszélsz.
2023. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
58%

#33


Kérlek másold be ide azt amikor én népszerűsíteni akartam?

Csak annyit mondtam, hogy én szoktam és azt, hogy itt egyesek (jelen esetben pl te) úgy kezelik, mintha drog lenne.


Látom nem érted, hogy mivel van bajom.


De segítek:

Nem azzal, hogy valaki kávézik.

Nem azzal, ha valaki szerint nem szereti vagy szerinte egészségtelen.

Nem, nem gondolom úgy, hogy jobban tudnám egy orvosnál, mellesleg ez is egy hibás érvelés, mert szimplán tekintélyre hivatkozol, hogy "egy orvos ezt mondta..." de nem érdekes.


Amire vágytam volna:

Egy normális cikk ami hiteles ahelyett, hogy bugyuta ökörségeket linkelgetsz ide..


Itt igazából lehetne vita téma a rántott hús is, ugyan ezt írtam volna.

2023. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Ki tud angolul?


“The overall evidence has been pretty convincing that coffee has been more healthful than harmful in terms of health outcomes,” said Frank Hu, chair of the Department of Nutrition at Harvard T.H. Chan School of Public Health, in an April 5, 2021, article in Discover. “For most people, moderate coffee consumption can be incorporated into a healthy diet.”


Hu said that moderate coffee intake—about 2–5 cups a day—is linked to a lower likelihood of type 2 diabetes, heart disease, liver and endometrial cancers, Parkinson’s disease, and depression. It’s even possible that people who drink coffee can reduce their risk of early death."

2023. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Johns Hopkins Medicine oldalán publikálva. Ha valaki ezek után is azt ugatja, hogy káros a kávé, az csak magából csinál mégnagyobb hülyét xd

2023. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
56%

"mellesleg ez is egy hibás érvelés, mert szimplán tekintélyre hivatkozol, hogy "egy orvos ezt mondta..." de nem érdekes."


Az nem tekintélyre hivatkozás, hogy az orvos is így gondolja. Nagy valószínűséggel az ezzel foglalkozó szakember jobban tudja nálunk, hogy mi káros és mi nem az. Én az orvosnak hiszek, nem a második válaszban belinkelt cikknek (aminek a végén ugyanúgy nincsenek források, mint ahogy az enyémnek sem).

Valaki azt kérte itt, hogy magyarázzuk el neki, hogy miért is káros a kávé. Azért, hogy kevesebbet kelljen írnom, belinkeltem róla egy cikket.

Az, hogy ti elhiszitek-e az ott leírt információkat, vagy sem, a ti dolgotok.

Viszont ha nem lenne káros a kávé, akkor nem kezelné sok ember úgy, "mintha drog lenne".

2023. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
58%
#39 linkelj már be hivatalos orvosi cikket (mint amilyet én linkeltem előtted), ami azt taglalja, hogy káros a kávé. Mert én egy ilyet nem találtam, szemben azokkal, amik a jótékony hatásait sorolják. Az, hogy “mert egy doki ezt mondta”, nem hivatalos forrás :D
2023. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!