Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is szoktak mereven...

Titeket is szoktak mereven bámulni a zebra túloldalán állók?

Figyelt kérdés

Én nem is értem, egy viszonylag jó környéken is amikor a zebránál állok, az úttest túloldalán várakozók sokszor rendületlenül bámulják a velük szemben állókat, pedig ezek az emberek más szempontból udvariasnak tűnnek, mégis..mondjuk rajtam ráadásul nem is nagyon van semmi feltűnő és tök átlagos kinézetem van, mégis sokszor ezek annyira belefeledkeznek a mások bámulásába, hogy észre se vennék hogy már zöld a lámpa ha a "célpontjuk" nem lépne le a járdáról. 😂

Ráadásul azonos neműeket is gyakran bámulnak valószínűleg teljesen ok nélkül, szerintetek ez nem bunkó viselkedés?



2023. aug. 29. 23:06
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Hát én már nem írom le többször ugyanazt 😂
2023. aug. 30. 00:27
 22/38 hosszúhajú ***** válasza:
68%
szerintem nem is veszik észre hogy bámulnak. csak elbambulnak. nem hinném hogy ez olyan tudatos lenne hogy naaaa azon a csajon mi van, hogy néz ki... szerintem ha megkérdeznéd észre se venné magát.ebben a szituban nem is zavar ha bámulnak. ott áll velem szembe mozdulatlan, hadd nézzen, aztán úgy is zöld lesz. na ha utána is bámul na az zavarna.
2023. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyet metrón/buszon/villamoson tapasztalok csak, zebránál a lámpát nézem. Na meg mindkét oldalon annyian vagyunk, mint az oroszok, jobban lefoglal, hogy ne tapossanak el.
2023. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
62%
Nem nézek másokra szóval nem tudom hogy ők néznek-e... De lehet csak simán előre néznek, és mivel te is előttük vagy, ezért úgy érzékeled mintha téged néznének.
2023. aug. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
2-es beégtél, az Alföld mániáddal! Lüke Pesti.
2023. aug. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
35%
Engem is szoktak de mikor odanezek elfordulnak 😂 Mondjuk en nemigazan olvadok be a kulsommel de akkor is idegesito. Ha mar tobbszor nezek arra es latom h mindig akkor nez mas felre.. akkor elkezdem enis bamulni. Tokre befeszulnek xd
2023. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Kései Sirató ***** válasza:
29%

Képzelődsz, nem bámul téged senki különösebben.

Előre néznek, abba az irányba, amerre menni szeretnének, és fognak is, ha zöldre vált a lámpa. Ennyi.

2023. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
41%
Na, visszatért a bámulós őrült?
2023. aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
35%

Nem olvastam eddigieket.


Engem mindenki szokott, ok nélkül szemembe nézni és hosszasan nézni is.



Én nem nézegetek másokat.

Egyfelől elvből, én bunkó dolognak, intim szférába hatolásnak érzem.

Másrészt elvagyok a saját gondolataimba mélyedve.



De a szemem sarkából sokszor látom, hogy néznek a szemembe.



Én amúgy azt nem értem, és ezt tényleg nem, hogy ezeknek az illetőknek nincs hobbijuk, érdeklődési körük, kutyájuk, macskájuk, bármijük, hogy elmerenghessenek a gondolataikban?



Azt a szeme sarkából leveszi az ember, hogy a másik jól szituált-e, vagy lepukkant, vagy észleli, ha konkrét bajban kell segíteni.

Mit kell ezen felül nézegetni idegen embereken?



30 vagyok, nő.

A korosztályom 35-nek néz.

Az öltözködési stílusom szürke egér, a mellem lóg, a hajviseletem szürke egér. Az alakom jó, de a testtartásom nem, most épp dolgozom rajta, de azt veszem észre képeken, hogy mindezzel együtt romlik.


Tehát nem tudom, mennyire néznek, mint nő vagy ennyire unalmas az életük.

2023. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
77%
Két kutyám van. Volt már, hogy álltam a kutyákkal a zebránál, zöldre váltott a lámpa és senki sem indult el, mert mindenki annyira bámult minket, hogy nem vették észre a zöldet. :D
2023. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!