Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is szoktak mereven...

Titeket is szoktak mereven bámulni a zebra túloldalán állók?

Figyelt kérdés

Én nem is értem, egy viszonylag jó környéken is amikor a zebránál állok, az úttest túloldalán várakozók sokszor rendületlenül bámulják a velük szemben állókat, pedig ezek az emberek más szempontból udvariasnak tűnnek, mégis..mondjuk rajtam ráadásul nem is nagyon van semmi feltűnő és tök átlagos kinézetem van, mégis sokszor ezek annyira belefeledkeznek a mások bámulásába, hogy észre se vennék hogy már zöld a lámpa ha a "célpontjuk" nem lépne le a járdáról. 😂

Ráadásul azonos neműeket is gyakran bámulnak valószínűleg teljesen ok nélkül, szerintetek ez nem bunkó viselkedés?



2023. aug. 29. 23:06
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
77%
Én általában azért bambulok, mert egyfolytában mindenen pörög az agyam és sokszor későn esik le, hogy közben épp néztem valakit. Nem direkt csinálom egyszerűen csak ennyire elvagyok merülve a gondolataimban.
2023. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
74%
Nem bámulom a szemben állókat így nem tudom, hogy ők bámulnak-e engem 👍
2023. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Ma, 8:25-ös: Ezt most rám írtad vagy arra a járókelőre aki másokat hülyén bámul? Nem egyértelmű.
2023. aug. 30. 15:58
 34/38 A kérdező kommentje:

Szintén a mai 8:25-öshöz: most esett le, hogy kicsit körbenéztem itt a gyakorikérdéseken. Valami gyerek több bámulással kapcsolatos kérdésnél odapötyög olyanokat, hogy "sej, visszagyütt a bámulós őrült"...ki mondja el neki hogy valószínűleg mindegyik kérdést más júzer írja ki? 😂

Nem édesem, továbbra sem ez a normális, és ezen az sem segít ha te próbálod meg őrültnek titulálni mindazokat akik ezt furcsállják, talán majd idővel te is rájössz. Téged nem neveltek jómodorra, fogadd el. Bár ha akarnál amúgy, ezen tudnál változtatni, de gondolom jóval kényelmesebb bunkónak lenni. Mi, a sok udvariasságra nevelt "őrült" attól még tudjuk hogy ez akkor sem a mi sarunk. És valóban, szerintem sokkal többen vagyunk, mint azt gondolnád. :)

2023. aug. 30. 16:40
 35/38 anonim ***** válasza:
31%

"Na, visszatért a bámulós őrült?"


Na ezek szerint nem csak nekem tűnt ez fel. Láthatóan vissza.

2023. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
46%
Én szemüveg nélkül szoktam kint járkálni, főleg napszemüveges időben... Az út túloldalán állók simán gondolhatják, hogy őket bámulom, közben meg nem látok lósz**t se, csak lesek előre 😅
2023. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Ma, 17:00-ás: pont te vagy az őrült és együgyű. Láthatóan.

De végülis azt hihetsz amit akarsz, gondolom neked ez esik jól, sajnálom.

2023. aug. 30. 17:07
 38/38 A kérdező kommentje:

Ma, 10:20-as: igen, tuti hogy van ilyen, velem is előfordult már hogy én bambultam el máson akaratlanul.

Én inkább arra a néhány provokatív bunkóra gondoltam, akik viszont ezt szándékosan teszik, nem rád. :)

2023. aug. 30. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!