Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért terjed élő szóban is az...

Miért terjed élő szóban is az alábbi, messengeren használatos, lenézendő kommunikáció típus?

Figyelt kérdés

Eleinte csak a messengeren volt szánalmas jó magyar szokás az, hogy foiyik egy párbeszéd, de ha nem olyat ír valaki, ami a másikat érdekli, szó nélkül láttázza a beszélgetést, ezzel is megölve a kommunikáció.


De manapság már élő szóban is csinálják ezt, csak ott láttázás helyett nem reagál, csak néz ki a fejéből maga elé. Milyen már ez?


2023. szept. 27. 09:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/130 anonim ***** válasza:
60%
De, csak most szüneteltetve van a törlesztés. ;D
2023. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/130 A kérdező kommentje:

Törlesztés? Ez is egy gyakori gyakoris visszavágás, amikor valaki alul marad egy vitában (bár ez a legnagyobb jóindulattal sem vita) hogy "nem csoda hogy így állnak hozzád, ilyen stílussal (amikor "ilyen stílusnak" nevezik azt, hogy a kérdező megvédi magát jól a trolloktól), ismertem ilyen embert, kiállhatatlan volt, ugyanígy álltak hozzá."


Be szokott ez amúgy jönni bárkinél is? :)

2023. szept. 28. 16:04
 93/130 anonim ***** válasza:
60%

Ez mind nyilvánvaló a kommenjeid alapján. Ez nem személyeskedés. Az viszont igen, ha a koroddal, az iskolázottságoddal, intelligenciával vagy bármivel jönnének, ami nem releváns, és nem derül ki a az eddigi kommentjeid alapján.


Az "anyád tudja..." mondat nem neked szólt, de ezek szerint az idézöjeleket nem tudtad értelmezni.

Ez csak egy hasonló példa volt, mint amibe belefutottál, hogy nincs jó válasz. Ha igen, akkor is hülye a válaszoló, ha nem akkor is.

Sosem írnék ilyet, a kommentjeid alapján sok mindent meg lehetett állapítani, azt nem hogy hülye lennél. Az sem hogy unintelligens lennél.

A többit meg nem ismétlem, leírták többen is.

2023. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/130 anonim ***** válasza:
60%

Jééézusom, csak vicceltem a törlesztéssel... tudod... hitel... törlesztés... ilyenek..

Nagony rá vagy gerjedve erre a "ki nyeri meg a vitát" dologra:D Pedig semmiféle vita nem alakult itt ki a kérdés alatt.

2023. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/130 A kérdező kommentje:

Hát az biztos, mert ez nem vita, hanem erőlködés és labdalecsapás. :)


Komolyra fordítva: Ha elhangzik ugyanaz az állítás (mindegy kitől először) az nem azon múlik hogy személyeskedés vagy ténymegállapítás, hogy ki mondta.


Nem attól lesz ténymegállapítás, hogy te mondtad és nem attól lesz személyeskedés, hogy én mondtam. Ez a tartalomtól függ, nem a személytől.

2023. szept. 28. 16:50
 96/130 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor valamiben egyetétrünk legalább.
2023. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/130 A kérdező kommentje:
Mégiscsak? :)
2023. szept. 28. 18:53
 98/130 anonim ***** válasza:
60%
Tipikusan az vagy, akivel régen leálltam volna vitatkozni, és mindenki, (aki velem ellentétben normális), csak legyintene, hogy "hagyd, ezzel nem érdemes, hadd mondja a magáét, majd megunja".
2023. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/130 A kérdező kommentje:
Ha igazad lenne és helyzetfölényben lennél, szerintem le is állnál most is. :)
2023. szept. 28. 21:07
 100/130 anonim ***** válasza:
60%

Miért, Kérdező, te helyzetfölényben vagy?

Mi ez a verseny amit itt tolsz amúgy? Le akarsz győzni valakit, vagy mi?

2023. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!