Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért terjed élő szóban is az...

Miért terjed élő szóban is az alábbi, messengeren használatos, lenézendő kommunikáció típus?

Figyelt kérdés

Eleinte csak a messengeren volt szánalmas jó magyar szokás az, hogy foiyik egy párbeszéd, de ha nem olyat ír valaki, ami a másikat érdekli, szó nélkül láttázza a beszélgetést, ezzel is megölve a kommunikáció.


De manapság már élő szóban is csinálják ezt, csak ott láttázás helyett nem reagál, csak néz ki a fejéből maga elé. Milyen már ez?


2023. szept. 27. 09:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 A kérdező kommentje:

Ha már ennyire engem utánoztotok, hogy azzal vágtok vissza amiket én mondok, nem lehetne, hogy a gondolkodásomat másoljátok le ebben a kérdésben? ;) Építőbb lenne, mont hogy visszavágtok nekem a saját megnyilvánulásaimmal. ;)


Valamiért csak utánoztok. :P

2023. szept. 28. 13:31
 62/130 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, ha egy sima ismerősöm lennél, már rég ignoráltam ovlna, ha nekem beszélsz:D

De mivel csak provokálni jöttél, mi meg trollok vagyunk, így toljuk még egy darabig:D

2023. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább jelenteni kéne a kérdést...
2023. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 A kérdező kommentje:

Ti provokáltok és rám vetítitek ki, amit csináltok.


Elvitatjátok a brpróbálkozást, azután, hogy elmondtam mi volt az.


A kérdést jelentsétek nyugodtan, a választ már megkaptam, a ráérős sértett kommentekre meg ninxs szükségem, mert még ha valami izgalmas vita lenne.


Az meg hogy nem válaszoltam az nektek jó, mert nem én jönnék ki rosszul ebből sem, ráadásul ha visszakérdeznék, hogy "És te/ti?", úgyis csak az én válaszom lenne másolva, ezesetben is. ;)


Ja és szívesen. :D

2023. szept. 28. 13:54
 65/130 anonim ***** válasza:
60%
🤣😆😂
2023. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 anonim ***** válasza:
60%
Ezt már buktad testvír. :)
2023. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/130 anonim ***** válasza:
66%

Hát a kérdésre mi is megkaptuk a választ elég egyértelműen.

Erőszakosan nyomatod a véleményedet és nem veszed észre magad.

Józan ember kitér az ilyen elől.

2023. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 A kérdező kommentje:
Dehogy buktam. Te csinálsz úgy, mint aki egy westernes párbajban alúl maradt, és a talajról üvöltözik, hogy "vesztettél, ne erőlködj tovább, én nyertem." :D
2023. szept. 28. 13:59
 69/130 anonim ***** válasza:
26%

Nem olvastam a válaszokat, csak a kérdésre reagálok.



Szóval amúgy tényleg.



És sajnos őszintén szólva gyakran tapasztalom azt, hogy az emberek nagyon egyformán gondolkoznak dolgokról, sablonos minden, vagy ha nem is egyforma, akkor 2-3 irányzatra oszlik.


Ha valaki nem másokat követő típus, akkor könnyen kilóg a sorból és így én is tapasztaltam, amit te, kérdező.

2023. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/130 A kérdező kommentje:
Hát jó. Egy egészséges nárcisztikum van bennem, ahogy mindenkibe is, amennyi a "túléléshez" kell. Ezzel nincs semmi baj, ezt vállalom. De ti vajon vállaljátok, hogy ti bőven ezen túlmenően vagytok? Nem ér másolni. ;)
2023. szept. 28. 14:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!