Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kérdeznél egy transz nőtől?

Mit kérdeznél egy transz nőtől?

Figyelt kérdés
Én az vagyok és most olyan kedvem van, hogy szívesen válaszolgatok kérdésekre. A hülye kérdésekre is, de ne lepődjetek meg, ha hülye választ kaptok. Úgyhogy kedves trollok, elő a billentyűzettel, eljött a ti időtök! 😄

jan. 2. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

#9: Nem én pontoztalak le, ezért nem kell „az ilyeneket” utálni. Kisgyerekként sok mindennel kísérletezik az ember, többek között a nemi önkifejezéssel is, ezért én egy 8-10 éves fiúra nem mondanám, hogy transz lány csak azért, mert néha szereti felpróbálni a nővére ruháit. Ha később, serdülőkorban is megmarad ez a szokása (nyilván akkor inkább már csak titokban), azért az már eléggé egyértelmű jel.

#10: Gyerekként teljesen átlagos gyerek voltam. Nem gondolkoztam azon, hogy mi vagyok, nem is zavart, csak elfogadtam, hogy fiú vagyok.

jan. 2. 21:12
 12/71 anonim ***** válasza:
Én annyit, hogy boldog vagy-e és ki tudtál-e teljesedni az életedben?
jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
#13: Vannak még problémáim, de azok nem a nemi identitásommal kapcsolatosak. Ezeket leszámítva igen. 😊
jan. 2. 21:33
 14/71 anonim ***** válasza:
97%

Más nem is kell.

Nekem nem számít már, hogy ki meleg, ki transz, ki kövér, ki sovány, ki vegán, ki szoptat vagy ki tartja kint a kutyáját. Egy dolog számít. Kártékony vagy jótékony.

jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
95%

"A lepontozásom tökéletes példája annak, hogy miért is rühelli a többség az ilyeneket."

. És pl. az 5-ös válasz/kérdés lepontozása minek példája? Kiket kell rühellnem?

jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
49%
A mindennapokban már nőként élsz? Munkahelyedről nem rúgtak ki miatta?
jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
Igen, nőként élek. A korábbi munkahelyemen pozitívan fogadták, de akkor még nem női külsővel éltem, csak előbújtam pár embernek. Aztán családi okokból egy ideig nem dolgoztam, jelenleg munkát keresek és a munkakeresés során volt már olyan hely, ahova valószínűleg a transzneműségem miatt nem vettek fel.
jan. 2. 22:34
 18/71 anonim ***** válasza:
100%

Jársz olyan helyen, ahol nemek szerint elkülönített öltöző van?

Mit csinálsz ilyen helyen és szerinted mi lenne ezzel kapcsolatban a legjobb megoldás?

jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
100%
De miben más hogy most "nőként élsz"? Miért számítasz te nőnek?
jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
61%
Ha volt műtéted akkor mit gondolsz róla megérte a kínlódást? Jobban érzed magad, mint előtte? Kínzó kérdés de lehet már láttam előtte valahol és sejtem a választ, de biztos, ami biztos: vannak homoszexuális transzik?
jan. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!