Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kérdeznél egy transz nőtől?

Mit kérdeznél egy transz nőtől?

Figyelt kérdés
Én az vagyok és most olyan kedvem van, hogy szívesen válaszolgatok kérdésekre. A hülye kérdésekre is, de ne lepődjetek meg, ha hülye választ kaptok. Úgyhogy kedves trollok, elő a billentyűzettel, eljött a ti időtök! 😄

jan. 2. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
75%
Tuti biztos, hogy nő vagy, nem lehet hogy csak egy furcsa gondolkodású férfi ? Tehát van legalább számodra, valami objektív bizonyíték, hogy eyértelműen nő vagy ?
jan. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:

Én is kérdezek, most hogy nőként élsz 100%-ban, nem utálod meg a férfiakat?

Vagy gondolom, hozzájuk vonzódsz.

Jópár hasonló ismerősöm volt, sajnos idővel mind eltűntek. :(

jan. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
Melyik a legjobb fájdalomcsillapító izom -és reumás fájdalmakra?
jan. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:

#19: Járnék uszodába, mert imádok úszni, de egy ideje épp emiatt (is) szüneteltetem. Szerintem hosszútávon a megoldás az lenne, ha nem nemek szerint lennének elkülönítve az öltözők, hanem külön öltözőkabinok lennének. Ez megoldást jelentene azok számára is, akik nem szívesen öltöznek át mások előtt. Van olyan uszoda, ahol ez már működik, viszont a zuhanyzók nemek szerint vannak, zuhanyfüggöny nélkül. Úgyhogy ha eljutok uszodába, marad a takargatás.

#20, #22: Ez két hasonló kérdés, egyben válaszolnék. Nem tudok objektív bizonyítékot mondani, mert szerintem ez egy szubjektív dolog. Ha nagyon akarnék, a két szakvéleményemet tudnám megemlíteni, de nem gondolom, hogy bizonyítanom kellene, hogy nő vagyok. Nőies vagyok külsőre és viselkedésre is, az emberek hölgyemnek szólítanak, nőiesen öltözködöm, a női nemmel azonosulok, a nők társaságát keresem, egyre jobban tetszem magamnak, ahogy a hormonterápia miatt nőiesedek, nekem ez épp elég. Mondhatjuk, hogy nő vagyok, vagy akár azt is, hogy nem-bináris, gyakran én is így hivatkozok magamra, ha valaki kérdezi, de azt nem szeretem, ha a férfi dobozba akarnak begyömöszölni, mert a legkisebb mértékben sem azonosulok a férfi nemmel. Csupán a testi adottságaim azok, amik a férfi nemhez kötnek, de ezek egyre kevésbé hangsúlyosak, számomra másodlagosak és nem gondolom, hogy ettől lennék férfi.

#21: Nem volt műtétem. Lézeres szőrtelenítésre járok, ami drága és fájdalmas, de megéri. Vannak homoszexuális transznemű emberek, én is a nőkhöz vonzódom.

#23: Nem utálom őket. Volt olyan időszakom, amikor utáltam a férfiakat, mivel szembe kellett néznem azzal, hogy régebben rengeteg szexista megjegyzést engedtem el a fülem mellett, amit férfiak társaságában hallottam és amit nők jelenlétében nem engedtek volna meg maguknak. De igyekszem nem általánosítani.

jan. 3. 06:05
 25/71 anonim ***** válasza:
15%

Szóval f4szod van. Akkor nem vagy nő.

Műtèt nèlkül nem is lenne szabad engedèlyezni hivatalos okmányokon a nem váltást, nèv váltást.

Női wcbe jársz vagy fèrfibe?

Női fürdőrucit hordasz? Szèp lehet ahogy kidudorodik benne a cerka.

Ha börtönbe kerülsz női börzönbe kerülsz? Sorra erőszakolod majd a nőket, volt már ilyenre pèlda.

jan. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
41%

OFF: sztem is jobban járnál, ha redditen tennél fel ilyen kérdést, mert az itteniek többsége az a tipikus nagyszájú átlag proli.


Az én kérdésem az lenne, hogy tervezel-e a műtétet?

jan. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:

#28: Engem szórakoztatnak a tipikus nagyszájú átlag prolik. 😄

Kisműtétet tervezek, azaz a heréimet szeretném eltávolíttatni. Ezenkívül hajbeültetést is szeretnék.

jan. 3. 07:24
 28/71 anonim ***** válasza:
Mi a nagymutet?
jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:
#29: Női nemi szerv kialakítása.
jan. 3. 08:49
 30/71 anonim ***** válasza:
57%

"Nőies vagyok külsőre és viselkedésre is, az emberek hölgyemnek szólítanak, nőiesen öltözködöm, a női nemmel azonosulok, a nők társaságát keresem, egyre jobban tetszem magamnak, ahogy a hormonterápia miatt nőiesedek, nekem ez épp elég."


Oké. Én tényleg nő vagyok, gyárilag, de továbbra se értelek hogy mi az a "nőies külső és viselkedés". A hölgyemmel meg hacsak nem kérted hogy így hívjanak, meglepődnék ugyanis senkit nem hívnak így hivatalos körben. A szoknyhúzás és öltözködés semmiben sem köthető a nőiességhez, 200 éve a férfiak harisnyát hordtak magasított sarkú csizmával. Azt meg hogy a "női nemmel azonosulok"... pláne nem értem.


Én tényleg szeretném ha ezt rendesen elmagyaráznád, mert ez inkább néz ki egy nagyon kemény fétishnek...

jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!