Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátaimnak hogy nem tűnik...

A barátaimnak hogy nem tűnik fel, hogy nekem évek óta nincs szó a szülinapomról?

Figyelt kérdés

Néhány éve leszedtem facebookról a szülinapom. Azóta senki sem tudja. Mondjuk az a fura, hogy senkinek fel se tűnik, hogy az én szülinapomról sosincs szó. Szerintem azt sem tudják hány éves vagyok.

Csak azért merült fel bennem ez, mert az egyik barátnőmnek ma van a szülinapja. Készültem rá előtte, tudtam a dátumot.

Korábban is csak úgy köszöntöttek fel, hogy látták facebookon. Jó volt az is néhány éve, hogy gondolom látta névnapomon, hogy mások írnak nekem, és írt nekem aznap, hogy boldog szülinapot!

Tudom manapság már nem számít a születésnap, meg semmilyen ünnep, de azért rosszul esik.



febr. 17. 23:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
65%
Energiavámpírokkal nem barátkozunk. Ezek nem barátok. Ha barátokat akarsz, tenned kell érte aktívan, akárhol, mindenhol. A te felelősséged, senki nem fog hozzád becsöngetni. Nem értem, mért kizáró ok az internet. Rengeteg jóismerőst szereztem az internetről. A munkahelyen is lehet személyes kapcsolatokat tartani. Javaslom, hogy menj pszichológushoz, életminőség-javulást fogsz elérni, ha jó a szakember.
febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%

En is leszedtem es ugyanezt tapasztaltam... csak a kozeli csaladtagok es 1-2 barat koszont fel azota. Nincs szuksegem a kepmutato koszotgetesekre.

Amugy meg en sem tudom a tobbi FB ismeros szulinapjait. Gondolom TE magad kerdezo sem tudod vagy azok akiktol varod, azokat te magadtol felkoszontod? Es tudod is, ki mikor szuletett?? Fejbol? Vagy csak egy onzo hipokrita vagy te is...

febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tartok számon születésnapokat, a saját szüleimét is csak kb. tudom, mindig ellenőriznem kell. Facebookon szoktam megnézni, hogy pontosan mikor van. Hidd el, vannak, akiknek nehézséget okoz a dátumok megjegyzése.
febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Seila ***** válasza:
53%

"Néhány éve leszedtem facebookról a szülinapom. "


Hát akkor tedd ki vissza és probléma megoldódott.

Felgyorsult világot élünk, teli zűrös, bonyolult információ esővel vannak óránként ellátva az emberek. Nehéz megjegyezni az ismerősök szülinapjait és gondolom te sem tudod mindenkiét, ahogyan én sem.

febr. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem hiányzik a köszöntés, de most hogy mondod, van pár ismerősöm/barátom, akik görcsösen elvárják a köszöntést, de a sok év alatt engem egyszer se köszöntöttek fel, sőt meg se kérdezték, hogy nekem mikor van
febr. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
51%
Én nem értettem soha az ilyen embereket, akik leszedik a szülinapjuk láthatóságát, aztán panaszkodnak, hogy nincsenek felköszöntve. Hát én tudom a gyerekei, szüleim, párom szülinapját. Barátokét kb sejtem, de észben nem tartom, nem lehet mindenkiét megjegyezni. Erre pont jó egy fb emlékeztető, és probléma megoldva. Rinyálni persze könnyebb és sajnáltatni magad. Ha pedig barátaid nincsenek az a te hibád is...
febr. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
24%
Hát nálunk ez úgy szokott lenni, hogy ha valakinek szülinapja van, akkor ő készül, időben meghívja a többieket magához, vagy valami külső helyszínre, szervez valami programot. Ez a társaságban mindenki esetében így van, annál is, akinek kint van a Facebookon a szülinapja, meg annál is, akinek nincs
febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%

Én is leszedtem és nagyon meglepődtem, hogy van két barátnőm, aki mindig felköszönt és emlékszik rá.

Nagyon kevés embernek tudom, hogy mikor van mije, szerintem ez egyáltalán nem is elvárható, főleg, ha facebookon el is rejted. Néha csak egy kb dátum van a fejemben, akkor valahogy akörül köszöntöm fel az illetőt, az legalább tényleg meglepetés :P

febr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Félreértettek... Én nem a facebook ismerősökről beszéltem. Nyilván nem tudom az olyan ismerőseim születési dátumát, akivel sosem beszélek. Bár kevés ismerősöm van facebookon. Kb teljesen lejöttem arról az oldalról. Nem tudom miért olyan meglepő ez.

Én olyan "barátokról" beszélek, akiket majdnem 10 éve ismerek. Az a két-három ember.

De kedves 12-es válaszoló, ezt már leírtam korábban is. És nem volt szó eddig sem facebook ismerősök születésnapjáról. Ezen az oldalon miért szokás belemagyarázni olyan dolgokat a kérdésekbe, amik nem is igazak amúgy?


#15: Átérzem, sajnálom.


#18: Na az tényleg pozitív csalódás ha a két barátnőd mindig felköszönt. :) Azért jól tud esni az embernek.

febr. 18. 07:54
 20/33 anonim ***** válasza:
59%
Erre való a facebook, ha te elvárod hogy felköszöntsenek, akkor rakd láthatóvá a dátumot és kész. Ilyen egyszerű
febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!