Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátaimnak hogy nem tűnik...

A barátaimnak hogy nem tűnik fel, hogy nekem évek óta nincs szó a szülinapomról?

Figyelt kérdés

Néhány éve leszedtem facebookról a szülinapom. Azóta senki sem tudja. Mondjuk az a fura, hogy senkinek fel se tűnik, hogy az én szülinapomról sosincs szó. Szerintem azt sem tudják hány éves vagyok.

Csak azért merült fel bennem ez, mert az egyik barátnőmnek ma van a szülinapja. Készültem rá előtte, tudtam a dátumot.

Korábban is csak úgy köszöntöttek fel, hogy látták facebookon. Jó volt az is néhány éve, hogy gondolom látta névnapomon, hogy mások írnak nekem, és írt nekem aznap, hogy boldog szülinapot!

Tudom manapság már nem számít a születésnap, meg semmilyen ünnep, de azért rosszul esik.



febr. 17. 23:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
28%

De mi volt az oka, hogy törölted a születésnapod kiírását?

Egyébként a facebook jó szórakozás, ismeretszerzés, jól lehet használni a tematikus csoportokat barátkozásra is.

febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Az volt az oka, hogy nem használom a facebookot. Leszedtem mindent az adatlapomról.

Ez miért akkora szenzáció?


Viberen tartom a kapcsolatot az ismerőseimmel.

febr. 18. 11:41
 23/33 Seila ***** válasza:
63%

"Néhány éve leszedtem facebookról a szülinapom. Azóta senki sem tudja. "


Hát pl. neked szenzációs és érthetetlen, hogy mégis miért nem tudnak felköszönteni.

febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
63%
Nem tűnik fel nekik mert aljas szemét alakok! Akár a facebook-on, akár a valóságban, mindig én kerestem őket, mindig én adtam segítettem egyoldalúan. Le is építettem már az összes képmutató parazitát egytől egyig. Naív hülye voltam, vagyok sajnos.
febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

#24: Sajnálom. :( Tényleg nagyon rossz érzés, mikor mindig csak te adsz bele a kapcsolatotokba".

Visszafele semmit nem kapsz.

Én is szörnyen érzem magam emiatt. Végre valaki átérzi amit írok.

febr. 18. 12:44
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
De mit vársz a barátaitól, mit csináljanak?
febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, csak azok érzik át akik benne vannak, tapasztalják ezt. Akik nincsenek benne azoktól ne várj megértést, együtt érzést, sőt még az aljasokat hozzák ki jófejnek, korrektnek. 24es voltam.
febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
32%
Jó, akkor duzzogj 😂 Ha még ide sem tudod leírni, hogy egyáltalán mit is szeretnél, akkor valószínűleg neked teljesen felesleges emberekkel interakcióba lépni
febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

#28: Ne haragudj, hogy nem lógtam gyakorin reggeltől estig ma. Azért az már nevetséges, hogy azért is számonkérnek itt ha nincs fent az ember egy fél napig. Hadd ne kelljen már elszámolnom mikor mit csinálok.


#27: Észrevettem. Annyira igazad van! Látod itt az a normális ha valaki szarik a másikra, nem keresi. Mindegy, nem is érdekel. Kb sosem írok ki kérdést, de ezután se fogok. Csak este el voltam keseredve. Neked jobb barátokat kívánok!!

febr. 18. 18:28
 30/33 anonim ***** válasza:
58%
Köszi kérdező, viszont kivánom neked is.
febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!