Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátaimnak hogy nem tűnik...

A barátaimnak hogy nem tűnik fel, hogy nekem évek óta nincs szó a szülinapomról?

Figyelt kérdés

Néhány éve leszedtem facebookról a szülinapom. Azóta senki sem tudja. Mondjuk az a fura, hogy senkinek fel se tűnik, hogy az én szülinapomról sosincs szó. Szerintem azt sem tudják hány éves vagyok.

Csak azért merült fel bennem ez, mert az egyik barátnőmnek ma van a szülinapja. Készültem rá előtte, tudtam a dátumot.

Korábban is csak úgy köszöntöttek fel, hogy látták facebookon. Jó volt az is néhány éve, hogy gondolom látta névnapomon, hogy mások írnak nekem, és írt nekem aznap, hogy boldog szülinapot!

Tudom manapság már nem számít a születésnap, meg semmilyen ünnep, de azért rosszul esik.



febr. 17. 23:21
1 2 3 4
 31/33 Seila ***** válasza:
64%

29


Lehet azért is nem keresnek, mert túlságosan is sértődékeny természetű vagy.

febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
#30: Kedves vagy, köszönöm!
febr. 18. 19:18
 33/33 anonim ***** válasza:
61%

Én ha megdöglök, se tudok évszámokat megjegyezni. Csak azért mentem át jó eredménnyel töri érettségin, mert mi még használhattunk atlaszt. A saját apámról nem tudom eldönteni soha, hogy júnni-, vagy júli- 11 a nap, mindig fel kell hívnom valakit, hogy segítsen, minden egyes évben. Legjobb barátnőm párja pedig tudja is ezt rólam, ő mindig kb. egy hónappal előbb ír, hogy mi a pontos dátum, amikor köszönteni kell, mikor lesz a buli, ha lesz, mert ő is tudja, hogy amúgy én annyit tudok, hogy a barátnőm ősszel született.

Engem mindig lenyűgözött az, amikor valaki emlékeztető, minden nélkül tudja, hogy melyik közeli embernek mikor van szülinapja. Én már háromszor elfelejtettem a sajátomat. Onnan tudtam, hogy ja, ma lettem x éves, hogy apám felhívott, hogy boldog születésnapot kívánjon.

febr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!