Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek nem szimpatikus...

Az embereknek nem szimpatikus ha homofób vagyok? Ezt el kell előttük titkolnom? 46/F

Figyelt kérdés
febr. 19. 20:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Félsz a melegektől? Miért?


Amúgy ha csak nem szereted a melegeket abból az jön át, hogy érzéketlen vagy. Mivel ugyanolyan emberek, mint bárki más.

febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Dúró Dóra elől nem kell
febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
98%
Inkább az nem szimpatikus, hogy nem hagyod őket élni ítélkezés nélkül. Én sem értem mi zajlik bennük, de amígy a gyerekemet, engem békénhagynak, mást nem bántanak vele, addig csinálnak amit akarnak. Ez vonatkozik kb mindenre. Nem kell nagypofával gyűlölködni.
febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
92%

Nyugi csak a minimális értelemnél többel rendelkezők számára nem szimpatikus, ők meg úgysem a te társaságod.

Ha esetleg nem tudnád, pont ugyanannyira racionális mintha pl a barna hajúakat utálnád

febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Kultúrált homofób vagyok. Hagyom őket élni. Nem bántom őket. Nem gyűlölködök. Csak nem szeretem őket, mert sokat próbálkoztak nálam, elég primitív módon.
febr. 19. 21:09
 6/44 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, a nők pont ugyanezt élik át, csak nem a férfiak 3%-ától, hanem a maradék 97-től. Mégse utálunk titeket mind.
febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
94%
A homofóbia olyan, mint a rossz szájszag. Kellemetlen...
febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te a primitív nyomulósokat utálod, nem a homoszexuálisokat. Gondolom, egy nő se nyomult rád, akkor a leszbikusokat már nem utálod?
febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Rosszul gondod, nők is nyomultak már rám.
febr. 19. 21:45
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
9: És az nem zavart?
febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!