Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek nem szimpatikus...

Az embereknek nem szimpatikus ha homofób vagyok? Ezt el kell előttük titkolnom? 46/F

Figyelt kérdés
febr. 19. 20:39
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
#10 Persze, hogy nem zavart. A női test vonz. A férfi test taszít.
febr. 19. 21:51
 12/44 anonim ***** válasza:
87%
11# De akkor te nem homofób vagy, hanem nyomulásfób. Egyébként azt tudom mondani: egyéni szociális probléma és senkit nem érdekel..
febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
81%

De nem leszbikus nyomult rád. Tehát a leszbikusokat nem utálod?

Egyébként azt ugye tudod, hogy kísérlettel bizonyították, hogy a homofóbok látens homoszexuálisok? Felizgultak, na. Műszeresen mérhetően.

febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
#13 Az én esetemben szó sincs látens homoszexualitásról. Férfiakra nem izgulok fel.
febr. 19. 21:58
 15/44 anonim ***** válasza:
91%
14# És szerinted minden meleg rád akar nyomulni, vagy mi?? Mekkora egoista vagy. :DDD Hidd el, bottal se piszkálnának.. xdd
febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
80%

Lehet lepontozni, de én az érzelmi intelligencia hiányaként fogom fel a homofóbiát...

Engem nem érdekel addig, amíg nem próbálnak megtéríteni és nem viselkednek kihívóan... Bár a kihívó viselkedés mindenkinél irritál még egy szép nőnél is, de eltértem a tárgytól... Szerintem érzelmi intelligencia terén vannak hiányosságaid mondom ezt úgy, hogy a legjobb barátom is homofób...

febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
#15 Ennek csak örülök.
febr. 19. 22:01
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Untass más a hülye kérdéseiddel... Unalmas vagy kérdező...
febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
#18 Tudom. Te is unalmas vagy.
febr. 19. 22:07
 20/44 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként meg minek kérdezed ezt tőlünk? Ha azt mondjuk, hogy a homofóbia nem helyes dolog, akkor az változtat valamit? Egyszerűen csak hagyd békén őket, ez a legtöbb, amit tehetsz. Te elkönyvelted, hogy egytől-egyig rosszak, mert találkoztál pár bunkóval.

Te már úgyis előre eldöntötted, hogy utálni fogod őket.. Akkor mit vársz tőlünk? Azt, hogy buksisimit kapsz és hogy igen, utálni kell és helyes őket? Ha meg azt mondjuk, hogy nem helyes, azt meg úgyis leszarod..

febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!