Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek nem szimpatikus...

Az embereknek nem szimpatikus ha homofób vagyok? Ezt el kell előttük titkolnom? 46/F

Figyelt kérdés
febr. 19. 20:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lesz zaklatóból melegek?

Akkor te a heterókat is utálod, sőt minden aloszexuális embert, mert minden szexuális csoportban van, aki képes akár gyerekeket is zaklatni.


Egyébként végtelenül sajnálom a traumád. Viszont ösztönözlek, hogy foglalkozz vele, old fel, mert a gyűlöleted a zaklatóra, kiterjeszted fóbiaként egy egész szexuális csoportra, a homoszexuális férfiakra.

Ez az, ami nem oké.

Te nem vagy homofób, csak traumatizált általánosító. Egy pszichológus sokat segíthetne. Személyes tapasztalatból írom ezt.

febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
30# Ha 13 évesen zaklattak téged, akkor azok pedofilok voltak.
febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Sok 13 éves kislányt meg heteró férfiak zaklatnak. Arra nem reagálsz? Vagy az rendben van? 46 éves létedre nincs sok eszed.
febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
#33 Akinek nincs esze az te vagy, ha abból arra következtetsz, hogy 13 éves fiúk zaklatása nincs rendben, akkor 13 éves kislányok zaklatása rendben van. Még azt is fogd rám, hogy én zaklatom a 13 éves kislányokat. Nagyon eszetlen vagy. És még büszke is vagy rá.
febr. 20. 11:40
 35/44 anonim ***** válasza:
34-es, a te hozzáállásodból következtettem arra, hogy rendjén valónak tekinted a kislányok férfiak általi zaklatását és csak a melegeket kell utálni, mert téged zaklatott valamelyik. Már ha nem hazudozol itt, mert ugye az is benne van a pakliban. Szóval, ha neked lenne lányod és zaklatná egy férfi, akkor utálnád és megvetnéd az összes heteró férfit, köztük magadat is, mert van köztük gyerek molesztáló? De szerintem te ezt a kérdést úgyse érted meg biztosan, mivel kb. csak az orrodig látsz és annyi eszed sincs, mint egy marék lepkének.
febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
35-ös De képzeld értem a kérdést. Egyszerű színtiszta provokáció. Menj máshova kötekedni.
febr. 20. 13:03
 37/44 anonim ***** válasza:
Na látod csak ennyit tudsz mondani a logikus magyarázatra.
febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Na látod ennyit tudsz. Leírtam egyértelműen már, hogy nincs rendben a kislányok zaklatása. De te továbbra is kötekszel, hogy szerintem rendben van. És még hazugsággal is vádolsz, hogy védhesd a melegeket. Te az a tipus vagy ha egy gyilkos meleg akkor már véded, hogy ártatlan? Mert ha valaki meleg az mindig ártatlan ugye?
febr. 20. 14:33
 39/44 anonim ***** válasza:
38# Kérdező, én nem a 35-37-es vagyok válaszoló vagyok.. Az egyik kommentedben írtad, hogy 13 éves korodban zaklattak.. Akkor az pedofília, nem homoszexualitás. Kevered a pedofíliát a melegekkel.
febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
De ha fiúkat zaklat akkor úgy már homoszexualitás is.
febr. 20. 14:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!