Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek nem szimpatikus...

Az embereknek nem szimpatikus ha homofób vagyok? Ezt el kell előttük titkolnom? 46/F

Figyelt kérdés
febr. 19. 20:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy 46 éves felnőtt, hetero férfi vagy, sziklaszilárd identitással.. Gondolom van barátnőd is ennyi idősen. Mi a kérdés? Ha valami hülye pasi rádnyomul, akkor leállítod, határt húzol, akár erélyesen is, ha nem ért a szép szóból. Nem akkora nagy atomfizika ez.. Senki nem fog áttéríteni téged, ha ettől félnél, ne aggódj... Ez nem így működik. Nincs ilyen..
febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
84%

"Ha valami hülye pasi rádnyomul, akkor leállítod, határt húzol, akár erélyesen is, ha nem ért a szép szóból."

Ugyan már. A melegek a fiatal, feszes bőrű, új húsra hajtanak és nem a 46 éves bácsikra...

febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
De voltam fiatalabb is. Nem 46 évesnek születtem.
febr. 19. 23:38
 24/44 anonim ***** válasza:
94%
És a nőket bántalmazó vagy gyerekeket megrontó heterókat szereted? Mert ugye nem egy nagy massza sem a melegek, sem a heterók csoportja.
febr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
64%
Meleg vagy kerdezo csak nem akarod elfogadni magad
febr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
49%
6-os, szinte biztosra veszem, téged már egy férfi sem vegzál, ellenben a maradék 99.9999999% nő értékeli a férfiak közeledését...ha esetleg mégsem, pont olyan fap.nák, vagy leszbikusok, mint te....
febr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
16%
Legyenek a melegek elfogadoak.. fogadjak el h sokaknak nem szimpik
febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
#27 De a melegek nem elfogadóak. Őket szeretnünk kell. De ők ismeretlenül gyűlölnek minket. Ahogy ez látható a kommentekből is.
febr. 20. 10:29
 29/44 anonim ***** válasza:
28# Ki mondta, hogy szeresd őket?? Hagyd őked békén, mintha nem is léteznének! Vedd őket levegőnek. Mi olyan nehéz ebben?
febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
#29 Pl az első válaszoló írta ha nem szeretem őket akkor érzéketlen vagyok. Velem pl. már 13 éves koromban próbálkoztak meleg férfiak. Még hozzá elég undorítóan. De szeressem őket. Bár én azóta is békén hagyom őket,attól függetlenül, hogy gyerekoromban már zaklattak folyamatosan. De azért szeretni sosem fogom őket. Még akkor sem ha egyesek ezért minden mocskot mondanak rám.
febr. 20. 10:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!