Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bűn ma kedvesnek lenni,...

Bűn ma kedvesnek lenni, érdeklődést tanúsítani a másik iránt?

Figyelt kérdés

Történt egyszer hogy valaki elveszitett egy digitális fényképezőgépet. Az érettségi képeit veszítette el vele együtt. Na már most megosztott egy hirdetést a Facebookon. Kérem jutassák vissza a fényképeket hozzá. Az fontosabb, hogy előkerüljön. Persze email elérhetőséget nem adott meg. Mégis hogyan juttassák el hozzá a fényképeket? Itt jövök én a képbe. Felhivtam rá a figyelmét. Ő szót fogadott. Sajnáltam szegény leányt. Ezért egy idő után megkérdeztem, meglettek-e? Válasz nem jött. Hangot adtam neki. Ezt már észrevette. Ha az emberhez úgymond nem kedvesen szólnak. Egyből válaszolnak. A kérdésemre választ nem kaptam. Helyette ő volt felháborodva, hogy merem kérdőre vonni. Ezt követően azt írtam neki, hogy ilyen válaszra számítottam. Törölte a megosztását elismerve ezzel az igazam.


Ez nem volt tisztázva pontosan. Hiszen más oldalán szerepelt a megosztás. Ergo az illető is kitörölhette.

Ezt tisztázandó. Feltettem egy kérdést megosztva ugyanoda. Válasz nem jött. Ki törölte ki a megosztást?


Ezt követően kérdést irányítottam privát úton a csitrihez. Egy hetet vártam arra hogy válaszoljon, miután jelet adott a technika hogy elolvasta.


Íme a párbeszéd


A szavaim:


Szia! Csak egy kérdés. Te törölted a bejegyzésed?


1 hét múlva tovább folytatom


Feltettem egy kérdést!


Luxus rá válaszolni?


Csak egy kérdés. Egyszerű rá válaszolni. Igen vagy nem.


Most képzeld magad a helyemben! Mégis mit gondoljak?


1. Verzió: pofátlan leány. A szülei nem tanították meg az illemre. Illik válaszolni.


2. Verzió: túl hülye hogy felfogja a kérdést.


3. Verzió: ez a nő átgázol mindenkin. Leszar mindent.


Az emberek mindig a rossz énemet veszik elő


Miért?


Nem lett volna egyszerűbb válaszolni


Igen


Nem


S egy szomorú smiley


A meglepő paraszt válasz:


Na ide figyelj, te tapló..-.-"..Nem tudom, mi a szart képzelsz magadról, de, hogy sokat, az biztos. Miért vagy rám akaszkodva? Hagyjál már békén.. Megmondtam, nem kérek a segítségedből, s belőled sem. Ilyen bunkókkal nem foglalkozom. Na pá' ****.-.-"


Az én reakcióm


Tapló? Miért? Mert Feltettem egy kérdést? Értem én. Megérdemelted hogy elvesztetted a fényképezőgépedet. Kívánom hogy soha ne legyen meg. Idióta analfabéta vagy! Kis ****! Kihez nem lehet szólni sem. Mocskos ****!


2013. júl. 2. 15:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked azzal a fogalommal vannak hatalmas gondjaid, hogy mit jelent kedvesnek lenni. Sem az eredeti kérdésből, sem pedig a hozzászólásaidból nem sikerült egy kedves ember benyomását kiolvasnom, ne haragudj. Erőszakosnak és egoistának annál inkább. De végülis tényleg egyszerűbb elküldeni mindenkit a fenébe, ahelyett, hogy végiggondolnád mennyire csipcsup ügyön akadtál ki. A facebook ilyen, ha nem vagy ismerős, nem is szimpatikus és így próbálkozol, akkor számíts arra, hogy ignorálni fognak.
2013. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
23%
Beteg ez a világ és az ország. Betegek a mai nők is. Mindent túl bonyolítanak. Nem lett volna egyszerűbb válaszolni? Nem! Ha válaszol illedelmesen, akkor ez az egész nincs. Szörnyű! S a szegény srácot hibáztatják! Betegek vagytok mind!
2013. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!