Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nagy hányingerem van...

Nagyon nagy hányingerem van az emberiségtől! Szerintetek ez probléma?

Figyelt kérdés
Nem kívánok én az emberiségnek semmi rosszat, csak egyszerűen hányok az emberi fajtól. Sokszor gondolkozom azon, hogy menyire jó volna elköltözni egy világvége mögötti szigetre. Internet, rádió, és tv nélkül, hogy ne érjen utol annak a híre, hogy az emberek milyen változatos módszerekkel pusztítják egymást, és a világot. Egyszerűen nem értem az emberiséget, a kultúrája leragadt az ölés, szex, harácsolás szintjén. Például Rómeó és Júlia, vagy a Biblia, vagy az irodalom 99%. Pár ember volt a történelemben összesen akire fel lehet nézni a tetteiért Pl. Buddha, vagy Gandhi mert túltépett a birtoklás, szex, ölés hármason. Mármint félreértés ne essék, ezek nem is annyira undorítanak, de ez egy aranyhörcsög szintje. Az is harácsol, néha megöli a saját fajtáját, meg párzik, de legalább nem büszke magára, és nem állítja, hogy ő a világ közepe, és érte van az univerzum.

2013. szept. 27. 01:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az.

Bár nekem nem ilyen erősen és nem teljesen ezekért,de ismerős.

Én a nagyképűsége miatt vagyok így vele néha.

De szerintem nem menekülni kéne.

2013. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
Végezz magaddal hisz te is emberből vagy,és akkor megszünik ez a problémád...
2013. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is elgondolkodok rajta néha hogy milyen egy befolyásolható oktalan fajta az emberiség.

Mindent megtámadunk elfoglalunk...

De amúgy meg lusták vagyunk mint a föld mindent mással csináltatnánk...

És ennél van még egy gusztustalanabb ami az emberekre jellemző. Az hogy nem elég az hogy valaki megcsinálja az aljamunkát még ki is röhögik és lenézik érte!

És ha ezen problémákat fájdalmakat megosztanád valakivel arra is jön a válasz kösd fel magad..

Az itt a nagy probléma hogy sok ember azt se látja mi a probléma. Nem jut el hozzá. Az ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni ,ok az igazi bégető birkák akik miatt ugyan ott tartunk évezredek óta.

Ha ezt a munkaerőt és enegiát befektettük volna tudásvágyba vagy technológiába ma a világon semmiért nem kellene fizetnünk és nem kéne minimálbéres rabszolgákat tartani akik azért is ölik egymást hogy rabszolgálhassanak. :D

emberiség - inteligencia 1 -0

Van egy mondás ami mindíg mosolyt csal az arcomra ha nem értek dolgokat. Azt mondták nekem egyszer. Fiam két dolog határtalan. Az egyik az univerzum a másik az emberi ülyeség.

2013. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ó, nem minden egyes példány. Nézd csak: http://www.youtube.com/watch?v=eR3LgU4IqUI&feature=youtu.be

Na és vannak más fajok. Pl. macska. Ha nagyon zavar az emberiség gondold azt, hogy igazából a macskák vagy az egerek ( http://www.youtube.com/watch?v=aZEMGxWg--I) a domináns faj, az ember csak azt hiszi, hogy ő.

Amúgy, ha bármikor is ez volt az irányít erő (szex, ölés/harag, harácsolás) az életedben, ha ez okozott örömet, ez emelt ki a tespedésből, akkor semmi jogod elítélni a többieket érte.

2013. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A többség nem rossz. Szerintem inkább az a baj, hogy olyanokkal barátkozol, akik lehúznak.
2015. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!