Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is szörnyü érzés volt...

Másnak is szörnyü érzés volt rájönni hogy egy ember van a világon akire mindig is számithatunk: magunkra?

Figyelt kérdés
Nektek milyen érzés volt erre rájönni?:)
2014. jan. 1. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%
a magyar társadalom alapból önző így nem is várhatunk el semmit, a többi nemzettel szemben...ott felfigyeltek arra hogy együtt bizony sok gond megoldódik ezért adta Isten az embertársat...az más kérdés ha kihasználják egymást...de úgy látom ott tényleg megoldódik a gond ahol összefogás és együttérzés van,kér hogy erre még nem jöttek rá itthon..minden gondot nem képes egyedül elvégezni mindenki,jó érzés ha tudod nem vagy egyedül erősebbnek érzed magad mégis ettől az erőtől fogod megoldani,ha kétségbeesel és egyedül érzed magad,gyengébb vagy a megoldáshoz...
2014. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés. Hamar rájöttem, de valahogy mindig naiv voltam és azt hittem nem vagyok egyedül. Kb. fél éve sikerült elfogadnom, hogy nem tévedtem korábban: csak magamra számíthatok!
2014. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is szörnyű volt. De jobb időbe rájönni.
2014. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Rám lehet számítani mégse barátkozik velem senki csak a menőkkel.. ennyit érnek az emberek.
2014. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem az érzésre és arra se, hogy mikor jöttem rá, de nem rossz érzés ez. Mármint jó lenne tudni, hogy akár egy emberre is tutira számíthatok, de annyira nem keserít el. Talán azért, mert így nőttem fel, ezt tanították.

:)

2014. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szörnyű volt. De erény is.
2014. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ciklon112233 válasza:
Nekem is elég rosszul esett,főleg mivel sorjával jöttem rá,hogy egyik emberben sem lehet teljesen megbízni,mivel MAJDNEM mindenkiben ott van a 2 színűség.Sorba jöttem rá,hogy a titkaimat amiket elmondtam a ''barátaimnak'',azokat ők majdnem az egész sulinak elmondták...
2014. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!