Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igazi Ujházi...

Szerintetek igazi Ujházi Szandra és Ica néni története, vagy csak átverés?

Figyelt kérdés

Természetesen azok hozzászólását várom, akik nyomon követték a történetet.

Azt hiszem ki lehet írni ide a neveket, mert az újságban is láttam róluk cikket. Én általában pozitívan állok a dolgokhoz, de már az elején megszólalt a fejemben a kételkedő hang. Videók, képek készültek róluk, de a lány arcán nem látszódik egyáltalán a szeretet, inkább a távoltartás. Már eleve, aki valóban olyan jó szívű, az mindenféle felhajtás nélkül is segít, persze inkább ilyen hírekkel legyen tele a bulvár, mint a gyilkosságokkal...

De most, hogy minden lecsendesült körülöttük, és mehetne tovább az élet, kiderült, hogy Ica néni eltűnt! Hát nem meglepő?


2014. márc. 1. 21:47
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
80%
Van egy hír24.hu-s videó, ahol a néni meséli, mutogatja, hogy miket kapott (kb. 5 ruhadarabot vesz elő) mesélaz új életéről közben Szandi (most kivételesen "csak" 5 méterre ül tőle) teljesen unottan, rágóján csámcsogva vagy a forgós széken pörögve. A Mokkában is a kanapé két sarkán ülnek, persze, persze két idegen, de...Az is érdekes, hogy egyszer egy videóban a néni azt mondja, hogy a hitelek miatt veszítette el mindenét egy másikban meg, hogy az arbérletet nem tudta fizetni vagy rosszul vannak össze vágva a videók vagy nem tudom.. Érdekes, hogy egy 18 éves lány magához vesz egy 78 éves nénit, amikor a saját gyerekét is magához vehetné 2 éves gyereket lehet már bölcsibe íratni!! Szerintem a tolvaj kergetők állításainak felét érdemes elhinni, hiszen Szandi barátai, ismerősei írták a dolgokat..Álítólag volt aki Szandinak facebookon az üzenőfalára írta, hogy itt és itt látták a nénit nem nagyon reagált..Érdekes..Nem szabad mindent elhinni
2014. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Én csak most ismertem meg a a tolvajkergetők munkáját, de szerintem ha 80.000 ember követi a munkájukat, lehetnének kicsit kulturáltabbak, mert a legtöbb írásukban hülye kis rib.ncnak hívták... Lehet, hogy az, de hát na... Igényesség.

Mindenesetre ha már írnak valamit, mutathatnának bizonyítékokat is, mert én annak szimplán nem tudok hinni, hogy ez és ez ezt mondta. Ez olyan, mint amikor a pletykalapokban is odaírják, hogy árulta el xy barátja, aztán csak rajtunk áll, hogy elhisszük-e...

2014. márc. 4. 23:35
 23/40 anonim ***** válasza:
69%
Igen, rengeteg minden nem stimmel. A két összefoglaló link profi munka! Köszönöm! Hallotta valaki, mit mondott Ica néni a Music FM-en? A Mokkában mégse voltak, pedig arról volt szó. Én is egyre inkább afelé hajlok, hogy nem annyira angyal ez a lány. A felvételeken a testbeszéde nem csak unalmat, de méla undort tükröz. Nem amikor beszél vagy édesen mosolyog, amikor nem ő van a középpontban, akkor nem viselkedik, na az mindent elárul. Egyébként nekem nem egy bocikaszemű, szende, mindenki kedvence ismerősöm volt, akiről kiderült, milyen sötét dolgok rejlenek emögött. A profi szélhámosok nagyon megnyerőek, pont ez a lényegük, nem is gondolná róluk senki. Mert ha gondolná, nem lennének profik.
2014. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem ő nem tartozik a profik közé, mert akinek kicsi érzéke is van a testbeszédhez, azonnal levágja, hogy valami nem stimmel... Ez a sok titok, jó lenne, ha egyenesen megmondaná, mi a helyzet, aztán mindebki mehetne a dolgára...
2014. márc. 4. 23:49
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Azért a tolvajkergetők írására sem kellene alapozni. Nemrég volt egy csaj aki elszökött otthonról (győri csaj) és segített neki egy férfi. Még kapcsolatba sem léptek a férfival de már emberrablóként posztolták a képét...

Ezzel most nem akarom sem Szandrát védeni sem a tolvajkergetőket kritizálni, mert a tolvajok ellen tényleg hatékonyan tevékenykednek.

Csak a történetet és riportot olvastam de a történet nekem sem tiszta.

#21: Én azt olvastam, hogy meghalt a férje és nem tudta fizetni a hitelt, ezért került az utcára.

2014. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
63%
Hát azért igen jól csinálta, rengeteg embert sikerült átvernie, aki "vérüket ontanák" érte.
2014. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Hallotta valaki reggel a Music Fm-ben a nénit? Lécci írjátok meg mi volt!!!!
2014. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
40%
Point Of View! Nagyon jól sikerült összefoglaló!!! Próbál tárgyilagos maradni és minden részletet jól összeszedett.
2014. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
20%

visszaolvastam a tolvajkergetők korábbi munkáit, és az szimpatikus számomra, hogy próbálnak segíteni, nyakon csípni a bűnözőket

először nekem sem tetszett, amit erről a csajról írtak (direkt nem nevezem nevén, mert nem érdemli meg), de aztán belegondoltam, hogy mégis minek írnának ilyen kritikát egy olyan személyről, aki állítólag máson próbált segíteni, valamint a Tolvajkergetőknek és ennek a luvnyának semmi közük egymáshoz

2014. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
A tisztázás végett: [link]
2014. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!