Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igazi Ujházi...

Szerintetek igazi Ujházi Szandra és Ica néni története, vagy csak átverés?

Figyelt kérdés

Természetesen azok hozzászólását várom, akik nyomon követték a történetet.

Azt hiszem ki lehet írni ide a neveket, mert az újságban is láttam róluk cikket. Én általában pozitívan állok a dolgokhoz, de már az elején megszólalt a fejemben a kételkedő hang. Videók, képek készültek róluk, de a lány arcán nem látszódik egyáltalán a szeretet, inkább a távoltartás. Már eleve, aki valóban olyan jó szívű, az mindenféle felhajtás nélkül is segít, persze inkább ilyen hírekkel legyen tele a bulvár, mint a gyilkosságokkal...

De most, hogy minden lecsendesült körülöttük, és mehetne tovább az élet, kiderült, hogy Ica néni eltűnt! Hát nem meglepő?


2014. márc. 1. 21:47
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
46%

Na a Tolvajkergetők posztja egyáltalán nem hiteles, arra ne alapozzunk már...


Én azt gondolom- józan ésszel végiggondolva- hogy adott egy fiatal lány, akinek nem volt családja. Megsajnált egy nénit és teljesen önzetlenül befogadta, már csak azért is hogy ne legyen egyedül (őszintén szólva ha nagyon megsajnálnék valakit és szimpatikus lenne az illető lehet én is megtenném). A kiscsaj szerintem azért volt távolságtartó mert egyszer nyilatkozta is hogy kerülni akarta a feltűnést, és az ismerősei tették közre azt amit tett, onnan meg egyenes út vezetett ahhoz hogy mindenki megossza Fb-n. A néni szerintem lelépett, de nem azért mert Szandra csúnyán bánt vele, hanem mert hiányzott a "régi" élete, gondolom voltak az utcán barátai és a piát sem vetette meg. Na most, gondolom a csaj azért otthon ráparancsolt, hogy kedves Ica néni ne igyon már, a néninek ez valszeg nem tetszett. Szóval én egyiket sem okolom, a lány jót akart, a néni hálás is volt, de nem fértek meg egymás mellett a néni szokásai miatt, majd elment. Ennyi.



[link]

2014. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Na, ez tényleg nevetséges: a saját gyerekét nevelőszülőkhöz adja, de a nénit befogadja?-.-'
2014. márc. 3. 00:03
 13/40 anonim ***** válasza:
64%

én csak azt nem értem, hogyha nem volt családja, állami gondozott volt, akkor Ica néni mégis hogyan emlékezteti a nagymamájára

a másik, hogyha annyira keresné a nénit és úgy megszerette volna, akkor miért ül 0-24 órában a facebook előtt és fogadja el az új ismerősök bejelölését

meg állítólag mentő ment ki hozzá, vagy vitte el (ez sem teljesen tiszta dolog), hogy tudott közben levelet írni a TK-nak???

2014. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
74%
Itt már semmmi sem stimmel!!! Én már azon sem csodálkoznék, ha bejelentenék (mondjuk ötezres FB ismerős számnál), hogy az egész csak egy kísérlet volt, hogy hogyan lehet napok alatt internetes és média sztárrá válni, és hogyan fordulnak ki az emberek önmagukból a véleménynyilvánítások közben, valamint hogy lesznek "jó barátokból" hirtelen ellenségek, és hogyan lehet kicsinálni egy embert lelkileg. Mert ha másnak nem, ez egy nagy tanulságnak megint jó volt. Az is bebizonyosodott, hogy nincs olyan, hogy teljes igazság. A média is össze-vissza irkált minden adatot egyszer így- egyszer úgy. (Kezdve a néni korától, a nevén át, az egyszobás lakásig -miközben a néni nyilatkozta, hogy Szandi minden éjjel lejön hozzá betakarni ..az egy szobából honnan jön le? stb....)Foszlányokat lehet elcsípni, abból következtetni valamire, és tulajdonképpen mindenki azt hisz, amit akar.Az igazság meg odaát van!
2014. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
41%

Az utólsó válaszol jól összefoglalta a lényeget.

Még kiegészíteném, azzal/ tudom, közhely / hogy minden csoda 3 napig tart. Eltelik egy kis idő, és minden megy tovább a maga útján: Szandi éli az átlag fiatalok életét, Ica mami meg a hajléktalanokét.

A néni valószínüleg visszavágyott abba a közegbe, ahol élt, évek óta. A hajléktalanok általában nehezen illeszkednek vissza a hétköznapi életbe, a mindennapos, rendszeres kerékvágásba.

Szóval, eleinte ez az egész történet olyan szép és megható volt, mint egy mesekönyvből készült film. Aztán ez lett a vége.

Nagyszerű kutatóterep lehetnének viszont a szociálpszichológusoknak a támáról szóló fórumok, mert elképesztő, micsoda indulatokat váltott ki ez a szori. Jókat, rosszakat egyaránt. És az emberek pálfordulása, miután Ica néni lelépett, mindjárt velejéig gonosz lett a lány, és a néni hálátlan piás. Ellenük fordult még az is, aki eddig szimpátiát érzett irántuk. De hát, ott van Jézus esete is, mikor jótetteiért cserébe a nép keresztre küldte...

2014. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 alf válasza:
41%

nem tudom, de amíg ti sem tudjátok, ne találgassatok.


kérlek.

2014. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
41%
Ne foszd meg az unatkozókat ettől a kis örömtől Alf! :-)
2014. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
41%

Ez csak egy a sok gyanús dolog közül, miszerint kiegyensúlyozott párkapcsolatban él....

[link]


Mindezek mellett nehéz állást foglalni ....de tényleg sok tényező mutat arra, hogy valami nem fair... a lóvé pedig dől..

2014. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Point Of View válasza:
64%

Itt összefoglalva nagyjából minden...

[link]


és itt:

[link]

2014. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
64%
azt nem értem továbbra sem, hogy több hír is érkezett arról, hogy a néni merre található Budapesten, mégsem rohant a segítségére, valamint a nagy keresés közepette valamiért mindig jut ideje facebookozni elég gyakran egy nap alatt
2014. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!