Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igazi Ujházi...

Szerintetek igazi Ujházi Szandra és Ica néni története, vagy csak átverés?

Figyelt kérdés

Természetesen azok hozzászólását várom, akik nyomon követték a történetet.

Azt hiszem ki lehet írni ide a neveket, mert az újságban is láttam róluk cikket. Én általában pozitívan állok a dolgokhoz, de már az elején megszólalt a fejemben a kételkedő hang. Videók, képek készültek róluk, de a lány arcán nem látszódik egyáltalán a szeretet, inkább a távoltartás. Már eleve, aki valóban olyan jó szívű, az mindenféle felhajtás nélkül is segít, persze inkább ilyen hírekkel legyen tele a bulvár, mint a gyilkosságokkal...

De most, hogy minden lecsendesült körülöttük, és mehetne tovább az élet, kiderült, hogy Ica néni eltűnt! Hát nem meglepő?


2014. márc. 1. 21:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Bocsánat ezt a linket akartam bemásolni: [link]
2014. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
igen, valószínű, hogy egy ilyen hírportál, ami abból él meg, hogy minél több hazugságot és értelmetlen hülyeséget terjeszt, az igazságot fogja leközölni (mindezt úgy mondom, hogy én is olvasom az oldalt)
2014. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Point Of View válasza:

Ilyen világban élünk, várjuk a csodát és ha megtaláljuk akkor marha gyorsan leromboljuk.

[link]

2014. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

gondolkozzatok már, 18 éves, egyedül él, saját lakása van, amit fenn is tud tartani

ahelyett, hogy a saját gyerekéért küzdene, helyette egy tök idegen hajléktalant fogad be??? nekem senki ne mondja hogy saját lakással ezt nem tudja megtenni...

2014. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
57%
[link] ... ennyi...
2014. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
...meg azért ennél egy kicsit több. Egyébként ez a link ugyanaz, mint ld. fentebb.
2014. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

No, akkor most minden jó, ha jó a vége? Olvasgatva amit linkeltetek.

Mit gondoltok?

Ez a Szandra 2014 legnagyobb Hétköznapi Hősének várományosa lesz, majd év végén...

2014. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
100%
Csaló. Ez után a sztori után vissza akartam kérni egy részét annak, mit utaltam, mert úgymond azt Ica néninek szántam. Erre jött a mese, hogy most lesz Ica néninek albérlet, amit ő fizet, mondtam, hogy nem érdekel a mese. Erre írja, hogy de hát nincs már semmi pénze, mondom, nem arra adtam lóvét, mert neked nincs pénzed. Azóta eltűnt. Még várok egy hetet, aztán ha nem látom vissza a pénzem, feljelentést teszek. Ez volt a harmadik eset, hogy kölcsönt adtam / adakoztam nagyobb értékben, és mindhárom esetben csaló volt az illető. Több ilyen nem lesz, mindenesetre az ügyvéddel már felvettem a kapcsolatot. Elvből nem bírom, ha átvernek.
2014. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, kíváncsi vagyok, mi lesz veled. Majd írd meg :)
2014. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi lesz veled, remélem visszakapod legalább egy részét
2014. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!